Yatırımcı rehberi (8)

18 Mayıs 2019 Cumartesi 11:16
Yatırımcı rehberi (8)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,61-18,69-17,44
ABD Dolar BYF583,10-0,5813,80
Acıpayam Selüloz3,26-1,810,00
Adana Çimento (A)6,29-6,543,97
Adana Çimento (B)4,48-5,089,00
Adana Çimento (C)1,051,94-25,53
Adel Kalemcilik9,78-4,40-11,09
Adese Alışveriş Ticaret1,45-3,97-38,03
Afyon Çimento3,66-5,67-20,26
Ak Enerji0,51-3,77-19,05
Akbank5,783,03-1,78
Akçansa6,351,44-2,94
Akdenız Güvenlık Hız.1,468,15-27,36
Akfen GMYO1,54-0,65-6,67
Akın Tekstil8,30-2,70-12,17
Akiş GMYO2,17-6,06-15,23
Akmerkez GMYO18,50-1,7019,91
Aksa8,342,0825,71
Aksa Enerji2,293,62-14,55
Aksigorta4,434,7341,11
Aksu Enerji8,92-1,0015,54
Alarko Carrıer32,56-0,37-17,28
Alarko GMYO43,82-4,32-2,45
Alarko Holding2,867,5246,64
Albaraka PY Batışehir GMYF1.185,300,081,68
Albaraka PY Dükkan GMYF1.119,900,091,76
Albaraka PY One Tower GMYF1.134,300,091,74
Albaraka Türk1,31-3,687,38
Alcatel Lucent Teletaş5,09-11,94-11,63
Alkim Kağıt3,39-5,83-5,68
Alkim Kimya25,143,3716,71
Altınyağ0,35-2,78-20,45
Altınyunus Çeşme4,08-2,86-1,69
Anadolu Cam2,86-1,726,72
Anadolu Efes17,86-3,30-13,30
Anadolu Grubu Holding10,34-10,710,98
Anadolu Hayat Emek.5,15-3,20-9,56
Anadolu Isuzu7,300,0018,12
Anadolu Sigorta4,090,004,19
Anel Elektrik1,58-1,25-2,47
Arçelik15,60-6,64-1,20
Arena Bilgisayar3,310,91-24,94
Armada Bilgisayar10,33-3,4611,19
Arsan Tekstil1,721,786,17
Artı Yatırım Holding0,92-6,125,75
Aselsan18,871,94-21,64
Aslan Çimento23,12-2,12-17,90
Ata GMYO3,83-0,26-4,49
Atakule GMYO0,97-7,62-26,28
Atlantis Yatırım Holding0,40-4,76122,22
Atlas Yat. Ort.0,77-3,75-10,47
AvivaSA Emeklilik Hayat9,25-2,1225,02
Avrasya GMYO1,19-7,7535,23
Avrasya Petrol ve Tur.1,10-3,511,85
Avrasya Stratejik GMYF1.266,700,061,64
Avrupa Yatırım Holding2,13-6,58-12,35
Ayen Enerji2,26-5,83-3,83
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,614,5513,38
Aygaz8,69-3,55-12,61
Bagfaş5,55-4,6415,15
Bak Ambalaj4,43-16,26-12,62
Balatacılar Balatacılık0,27-3,57-18,18
Bantaş Ambalaj1,460,0016,33
Banvit11,953,2810,75
Baştaş Başkent Çimento1,76-2,22-12,87
Batı Çimento1,64-8,89-31,95
Batısöke Çimento0,840,00-22,94
Bera Holding1,690,00-17,96
Berkosan Yalıtım1,52-5,59-16,02
Beşiktaş Futbol Yat.1,48-15,43-8,64
Beyaz Filo2,76-11,821,10
Bilici Yatırım1,68-3,4523,53
Bim Mağazalar71,35-8,53-17,99
Birko Mensucat0,240,00-20,00
Birlik Mensucat0,66-1,49-43,59
Bizim Mağazaları6,56-7,99-3,53
Bizim Portföy Altın BYF224,30-1,4112,74
Bolu Çimento2,56-6,91-25,36
Bomonti Elektrik0,83-2,3572,92
Borusan Mannesmann7,908,4012,71
Borusan Yat. Paz.33,16-3,49-8,47
Bosch Fren Sistemleri148,00-1,73-3,12
Bossa3,572,29-15,08
Boyner Perakende Yat.4,73-5,4020,05
Brisa5,77-1,37-8,85
Burçelik2,792,20-13,08
Burçelik Vana1,45-0,68-2,03
Bursa Çimento3,94-5,97-10,45
Carrefoursa2,86-4,35-17,82
Coca Cola İçecek26,50-2,86-14,18
Cosmos Yat. Holding1,1513,8618,56
Credıtwest Faktorıng0,98-2,00-5,77
Çelebi80,004,7137,11
Çelik Halat4,23-5,58-21,71
Çemaş Döküm0,710,00-6,58
Çemtaş5,383,46-11,51
Çimbeton25,10-3,54-12,24
Çimentaş12,79-2,740,71
Çimsa5,86-3,78-22,38
Çuhadaroğlu Metal1,85-1,603,93
Dagi Giyim1,33-3,627,26
Dagi Yatırım Holding1,40-4,7638,61
Dardanel0,99-7,48-10,00
Datagate Bilgisayar5,27-11,4323,13
Demısaş Döküm2,721,499,68
Denge Holding1,27-10,569,48
Deniz GMYO2,940,34-3,29
Denizbank14,93-1,45-21,83
Denizli Cam9,150,55-20,57
Derimod8,597,37-0,92
Desa Deri2,61-3,6950,87
Despec Bilgisayar3,173,59-3,35
Deva Holding5,008,4651,98
Diriteks Diriliş Tekstil0,72-1,37-7,69
Ditaş Doğan4,94-4,08-3,49
DJ İstanbul 20 HY BYF30,97-1,31-2,95
DO-CO475,50-2,42-0,69
Doğan Burda2,85-4,04-5,32
Doğan Holding1,041,9611,67
Doğtaş Kelebek Mobilya1,00-2,91-18,03
Doğusan1,18-14,69-45,48
Doğuş GMYO2,56-1,1621,33
Doğuş Otomotiv3,90-3,94-10,14
Döktaş Dökümcülük8,934,949,57
Duran Doğan Basım4,26-6,17-16,47
Dyo Boya2,82-4,41-2,76
Eczacıbaşı İlaç2,691,51-1,47
Eczacıbaşı Yatırım6,950,00-3,47
Edip Gayrimenkul0,641,59-16,88
Ege Endüstri415,00-4,4433,38
Ege Gübre23,00-3,7711,18
Ege Profil8,901,710,34
Ege Seramik3,05-1,61-8,96
Egeli & Co Tarım Girişim0,157,1415,38
Egeli&Co Enerji Yatırım0,280,0016,67
Egeli&Co Yatırım Holding0,110,0010,00
Egeplast3,945,352,60
Ekiz Kimya0,28-3,45-15,15
Emek Elektrik0,73-7,59-25,51
Eminiş Ambalaj0,86-6,52-26,50
Emlak Konut GMYO1,17-13,33-22,00
Enerjisa Enerji5,20-0,9510,44
Enka İnşaat4,97-4,4211,83
Erbosan15,37-0,77-5,63
Ereğli Demir Çelik7,48-0,6622,59
Ersu Gıda0,82-3,53-10,87
Escort Teknoloji0,734,29-3,95
Etiler Gıda1,39-8,55-34,74
Euro Kapital Yat. Ort.0,71-1,390,00
Euro Trend Yat. Ort.0,64-1,540,00
Euro Yat. Ort.0,640,001,59
Euro Yatırım Holding1,08-2,7096,36
Fenerbahçe Futbol7,17-14,443,61
Finans Portföy Altın BYF22,28-1,6313,27
Finans Portföy Gümüş BYF18,51-3,046,75
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,52-5,62-5,26
F-M İzmit Piston15,180,46-1,24
Fonet Bilgi Teknolojileri6,9015,00101,75
Ford Otosan50,25-2,145,77
Formet Çelik Kapı5,50-1,79333,07
Frigo Pak Gıda2,50-7,4147,06
Galatasaray Sportif1,76-13,7341,94
Garanti Bankası7,651,19-3,89
Garanti Faktoring2,562,4029,29
Garanti Yat. Ort.0,6510,17-17,72
Gedik Y. Men. Değ.3,59-1,1011,49
Gedik Yatırım Holding2,69-2,8914,47
Gediz Ambalaj4,68-0,4312,77
Gentaş1,45-14,71-18,08
Gersan Elektrik1,82-7,14-25,42
Global Men. Değ.0,41-6,82-12,77
Global Yat. Holding2,75-0,36-8,03
Good-Year2,64-2,94-23,26
Göltaş Çimento9,981,42-19,71
Gözde Girişim2,82-9,035,62
GSD Denizcilik1,33-4,3215,65
GSD Holding0,86-4,447,50
Gübre Fabrik.2,42-5,47-18,24
Güler Yat. Holding1,050,00-1,87
Güneş Sigorta1,03-9,65-31,33
Halk GMYO0,76-33,339,23
Halk Sigorta1,03-4,63-6,36
Hatay Tekstil4,00-0,741,27
Hedef Girişim1,153,60-0,86
Hektaş11,704,2826,21
HUB Girişim2,500,8132,98
Hürriyet Gzt.0,70-7,89-24,73
ICBC Turkey Bank2,92-6,41-40,77
İdealist Danışmanlık15,2725,6841,39
İdealist GMYO1,70-3,414,29
İhlas Ev Aletleri0,89-5,32169,70
İhlas Gayrimenkul0,874,82-7,40
İhlas Gazetecilik1,8613,41204,92
İhlas Holding0,42-2,3331,25
İhlas Yayın Holding0,551,8566,67
İndeks Bilgisayar6,41-1,387,37
Info Yatırım1,891,6183,50
İntema6,75-8,2912,56
İpek Doğal Enerji4,9212,07-8,38
İskenderun Demir Çelik5,82-2,1824,13

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2019 Cumartesi 11:16

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    25 Mayıs 2019