Volkan Bozkır'ın Meclisteki görüşmeleri

23 Nisan 2019 Salı 19:48
Volkan Bozkır'ın Meclisteki görüşmeleri

TBMM (AA) - TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, Belçika Başbakan Yardımcısı, Savunma ve Dışişleri Bakanı Didier Reynders ile Avusturalya'nın Viktorya Eyaleti Parlamentosu milletvekilleri ile ayrı ayrı görüştü.

Bozkır, Meclis Dışişleri Komisyonu'ndaki ilk görüşmesini Avusturalyalı heyet ile gerçekleştirdi. Anzak Günü dolayısıyla Türkiye'de bulunan heyeti TBMM'de ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Bozkır, heyetin Ankara ve Çanakkale'deki temasları kapsamında Türkiye'den güzel anılarla ayrılmalarını temenni etti.

Bozkır, daha sonra Belçika Başbakan Yardımcısı, Savunma ve Dışişleri Bakanı Didier Reynders ve beraberindekilerle bir araya geldi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Nisan 2019 Salı 19:48

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    26 Mayıs 2019