• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Veysel İpekçi kimdir, görevi nedir? Veysel İpekçi hayatı biyografisi

Güngören Belediye başkan yardımcılığı görevini yürüten Veysel İpekçi skandal bir karar ile gündeme gelmişti. AK Parti eski milletvekili Mehmet Metiner’in Güngören Belediye Başkan Yardımcısı Veysel İpekçi, belediyede çalışan bir şoföre kendisini görünce ayağa kalkmadığı için verdiği cezayı gündeme getirmesiyle birlikte Veysel İpekçi’nin kim olduğu merak edilmeye başladı. 2019 yerel seçimlerinde Güngören Belediyesi’ni kazanan AK Parti’nin ilçe belediye başkan yardımcısı olarak görev yaptı. Peki Veysel İpekçi kimdir? İşte Veysel İpekçi hayatı biyografisi.

Yeniakit Publisher
2019-12-06 11:03:00 - 2019-12-06 11:09:58
Veysel İpekçi kimdir, görevi nedir? Veysel İpekçi hayatı biyografisi

AK Parti eski milletvekili Mehmet Metiner’in Güngören Belediye Başkan Yardımcısı Veysel İpekçi, belediyede çalışan bir şoföre kendisini görünce ayağa kalkmadığı için verdiği cezayı gündeme getirmesiyle birlikte Veysel İpekçi’nin kim olduğu merak edilmeye başladı. 2019 yerel seçimlerinde Güngören Belediyesi’ni kazanan AK Parti’nin ilçe belediye başkan yardımcısı olarak görev yapmakta. Peki  Veysel İpekçi kimdir? İşte Veysel İpekçi hayatı biyografisi.

AK Parti’li Şamil Tayyar Veysel İpekçi’nin görevden alındığını sosyal medyadan şu ifadelerle duyurdu: “Güngören Belediyesi’nde Enes’e zulmeden Veysel İpekçi, başkan yardımcılığı görevinden alındı. Enes’e destekleriyle bu hayra vesile olan vicdan ehli tüm dostlara teşekkür borçluyuz. Dilerim, bu vaka, partimizde dip temizlik için de başlangıç olur.”

Veysel İpekçi kimdir?

1982 ‘de Trabzon’da doğdu. Orta ve lise öğrenimini Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesinde yaptı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümünü bitirdikten sonra AÜ Kamu Yönetimi Bölümünde lisans, Marmara Üniversitesi İktisat Ana Bilim Dalında yüksek lisans öğrenimini tamamladı. Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezun Mensup Kültür ve Eğitim Derneği Başkanlığı yaptı. Sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevler yaptı. Veysel İpekçi, Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir’in yardımcılığı görevini yapıyordu. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

turan

BU YETMEZ.belediye başkanı da bunda sorumludur.o da istifa etsin..
 • Yanıtla

eno

Boş boş konuşmuş Şamil, akp de bu işler deniz deryadır, candır.. herkes bilir..daha böyle çokkk görürüz...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23