Ve Almanlar itiraf etti: FETÖ'nün yeni merkezi...

Almanya'dan kritik bir itiraf geldi!..Almanya’nın resmi yayın kuruluşu Deutsche Welle, ülkesinin FETÖ için can simidi olduğunu resmen itiraf etti.

13 Temmuz 2018 Cuma 14:14
Ve Almanlar itiraf etti: FETÖ'nün yeni merkezi...

Almanya’nın resmi yayın kuruluşu Deutsche Welle, ülkesinin FETÖ için can simidi olduğunu resmen itiraf etti. Bugün yayınlanan özel haberde FETÖ’nün Almanya’da yeniden örgütlenmeye çalıştığı bildirildi. Zira pek çok teröriste kucak açan Almanya son olarak FETÖ’nün sır kutusu Adil Öksüz ile tekrar gündeme gelmişti.

Almanya'nın 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye başta olmak üzere dünyanın neredeyse hiçbir ülkesinde nefes alamayan FETÖ için can simidi olduğuna dair ifadelerin yer aldığı haberde örgütün Almanya'da medya, siyaset hatta kiliselerde büyük sempatiye sahip olduğu kaydedildi.

FETÖ'ye ilişkin pek çok skandal ifadenin de yer aldığı haberde Türkiye'nin 15 Temmuz darbe girişiminin arkasında FETÖ'nün olduğuna dair kesin kanıtlar sunamadığı belirtiliyor.

Türkiye'nin terörle mücadele kapsamında yürüttüğü FETÖ soruşturmalarına da yer verilen haberde gözaltına alınan, kamudan ihraç edilen FETÖ'cüler masum gösterilmeye çalışılarak onbinlerce FETÖ'cünün yurt dışına kaçtığına yer veriliyor.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 14:14

YORUM YAZ

  • Hy-hyHy-hy8 ay önce
    Yarın kaos çıktığında fetö ve pkk diğer hainleri defetmek istediğinde o zaman bunun için çok pişman olacaksın.
  • ErhanErhan8 ay önce
    Eyyyy Almanya!! Gün gelir devran döner, bu terör bir gün seni de vurur

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019