• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Vatandaş sonunda isyan etti! Mansur Yavaş'a tepkiler çığ gibi

Yeniakit Publisher
2023-09-25 12:52:00 -
Vatandaş sonunda isyan etti! Mansur Yavaş'a tepkiler çığ gibi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, vatandaşı 2 güne yakın süredir susuz bıraktı. Büyük bir susuzluğun yaşandığı bölgedeki vatandaşlar isyan edip sosyal medyadan tepki gösterdi.

Belediyeye bağlı ASKİ'nin belirtilen tarih ve saatlere kadar su sorununu çözemediği öğrenildi.

Ankara'da CHP'li Büyükşehir Belediyesi, vatandaşı canından bezdirdi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın yönetimindeki Başkent'te birçok yerleşim yerinde halk en temel belediye hizmeti olan suya erişimde büyük sıkıntılar yaşıyor.

Keçiören ve Yenimahalle ilçelerinde 2 güne yakındır büyük susuzluk yaşandığı belirtiliyor.

Vatandaşlar mağduriyetlerini sosyal medya hesaplarından dile getirirken, ASKİ'nin belirtilen tarih ve saatlere kadar su sorununu çözemediğini ifade ediyor.

İşte vatandaşların sosyal medyadaki bazı tepkileri:
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Umuda

Hemen her ay bir kaç defa telefonuma su arızası haberi geliyor 4 yıldır tahmini 100 geçti bu arızalar tabi Liyakatsız kendi adamlarını doldurursan olacağı bu.

Doğruya Doğru

Mustafa Kardeş çok doğru tespitler yapmışsın AK Parti Cumhuriyet tarihinde görülmeyen büyük başarılı işler yaptı ama reklamını yapamıyor, Muhalefet 2 yalan haberle tüm yapılan hizmetleri kötüleyip puan alıyor. son 20 yılda yapılan hizmetlerin binde birini CHP yapsaydı yeri göğü inletirlerdi.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23