'Her şey çok güzel olacak' dedi her yer 'çöplük' oldu!

Kemalistlerin 'makyajlı' şirin çocuğu Ekrem İmamoğlu’nun yönettiği Beylikdüzü Belediyesi, Gürpınar sahilini açık hava çöplüğüne dönüştürdü. Rezaleti görüntüleyen bir vatandaş tepkisini dile getirdi.

17 Haziran 2019 Pazartesi 08:22

 yeniakit.com.tr  

31 Mart yerel seçimlerine allanıp pullanarak ‘iyilik elçisi’ maskesiyle sokulan CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu’nun gerçek yüzü seçimlerin hemen ardından ortaya çıkmış, en son devletin valisine küfür etmesiyle de kendi taraftarlarından bile tepki görmüştü.

FETÖ’nün “Her şey çok güzel olacak” sloganıyla bol kesenden vaatlerde bulunan Ekrem İmamoğlu, yıllarca yönettiği Beylikdüzü’nü ise açık hava çöplüğüne çevirdi.

Gürpınar sahilini çöplüğe çevirdi

Gürpınar sahilindeki etrafa saçılmış çöpleri ve plastik atıkları kameraya alan bir vatandaş kokudan ve sineklerden insanların evlerinde duramadığını, Beylikdüzü Belediyesi’ne müraacat etmesine karşın hiç adımın atılmadığı anlattı.

Evinin 50 metre yakındaki sahili çöplüğe çeviren CHP’li Beylikdüzü Belediyesi’ne ateş püsküren vatandaş, CHP adayının “Her şey çok güzel olacak” vaadine de sert tepki gösterdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Haziran 2019 Pazartesi 08:22

YORUM YAZ

 • OkurOkur1 ay önce
  25 yildan fazla bir suredir AKP YONETIYOR Istanbulu. Haturlayalim, unutulduysa eger.
 • turkturk1 ay önce
  BIR BELEDIYE YONETEMEYEN PATLAMIS TEKER KALKACAK TURKYE CUMHURIYETIN IYONETECEK LAN SIZELER TUVALET BIL EVERILMEZ AMA ICIMIZDEKI SIYONISLER SIZI VERIYOR ISTE.. NEDEN HEP KOPEKLER SUREMEYECEGI ARABAINI PESINDE KOSAR CHP ISTE BOYLE YENETEMEYECEGI ULKENIN PESINDE KOSUYORAMAC ULKEYI SATMAK ....
 • YAŞARYAŞAR1 ay önce
  Beylikdüzü halkına böylesi olay müstehak. 31 Mart yerel seçimlerinde %56,33 CHP oy veren insanlar kendi pisliğinde boğulmaya mahkumdur. Madem ortalık b.k götürüyor, ne demeye yine aynı partiye oy veriyorsunuz. Demek ki b.k içinde yaşamayı seviyor ve tercih ediyorsunuz.
 • HamzaHamza1 ay önce
  Muhammed Yıldız Arkadaşım; Zihniyetin belli ki; yorumunda "sizin belediyelerin" diye giriş yapmışsın...Ahh be arkadaşım, Belediye başkanları partinin değil bütün şehrin başkanlardır...Öncelikle bunu sindir..Yok eleştireceksen,sana zahmet şöyle bi "İZMİR" seyahati yap ki,gözün gönlün açılsın...Köy havası,b.k kokusu belki seni rahatlatır...Gerçekten ADALETLİ OLSAYDIN,önce İZMİR'e bakardın...
 • Ali BULUTAli BULUT1 ay önce
  Hani kendimide kısmen katıyorum nasılsak öyle yönetilmeye başlıyoruz galiba bizim neyimize Tayyip Binali neyimize köprü yol havaalani biz çöp dağlarını hakediyoruz kurumuş muslukları hakediyoruz
 • ihsanihsan1 ay önce
  izmir ankarayıda b.k götürüyor neresi güzel
 • ÖzkanÖzkan1 ay önce
  Demek çöplerin toplandığı yer orası. Peki B.Belediyesi ne yapmış?Malum ilçe belediyelerinin yetkileri tırpalandı ve ilçe belediyeleri herşeyi BB in izni olmadan yapamıyor.Ben basit bir istek için gitmiştim bana :"BB.lığana git biz birşey yapamıyoruz" demişlerdi.
 • 1 ay önce

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Temmuz 2019