Ünye festivali başlıyor

20.

17 Temmuz 2019 Çarşamba 12:08
Ünye festivali başlıyor

20. Ünye Kültür, Sanat ve Turizm Festivali, 19 Temmuz Cuma günü başlıyor. Festival, konserler, sergiler, spor müsabakaları, kültürel etkinlikler ve çeşitli programlarla dolu dolu geçecek.


Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 3 gün sürecek olan 20. Uluslararası Kültür Sanat ve Turizm Festivali’ne vatandaşları davet etti. Ramazan ayı etkinliklerinin havaların serinlemeye başlamasından dolayı sonlandırıldığını ifade eden Başkan Tavlı, “Ünye geçmişte yaptığı Uluslararası Kültür, Sanat ve Turizm Festivali’ni gerçekleştirdiği dönemlerdeki gibi bundan sonra festivalini yazın yapacaktır. 19-20-21 Temmuz 2019 tarihlerinde festivalimizi gerçekleştireceğiz. Festivalde sadece konserler olmayacak. Konserlerin yanı sıra sportif faaliyetler, yağlı güreş, at yarışı yapılacak ve şehrin sanatsal ve kültürel yönlerine destek verecek. Ben tüm vatandaşlarımızı ve bölge halkını festivalimize davet ediyorum” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Temmuz 2019 Çarşamba 12:08

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Ağustos 2019