Ünlü simalar Çiftlik Bank'a bakın nasıl destek verdi

Binlerce vatandaşı dolandırdığı iddia edilen Çiftlik Bank'a ünlü isimlerin de destek verdiği ortaya çıktı.

14 Mart 2018 Çarşamba 13:09

Yeniakit.com.tr- Aylardır Türkiye'nin gündemine oturan ve hakkında bir dizi dolandırıcılık iddiaları gerekçesiyle suç duyurusu bulunan Çiftlik Bank'a ünlü isimler de destek oldu. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden birçok vatandaşı dolandırdığı öne sürülen ve sahibinin de yurtdışına kaçtığı öğrenilen Çiftlik Bank'a Türkiye'nin yakından tanıdığı isimlerinde destek olduğu ortaya çıktı.

BASIN VE İLETİŞİM DANIŞMANI MEHMET ÇEVİK

Kurucusu Mehmet Aydın’ın arkasında binlerce mağdur bırakıp kayıplara karıştığı Çiftlik Bank’ın Bursa’da açtığı çiftliğin temel atma töreninde 'basın ve iletişim danışmanı' olarak oyuncu Mehmet Çevik, anons edildi. Anonsun ardından mikrofonu eline alarak konuşma yapan Çevik, dolandırıcılık iddialarının ardından ise “Ben sadece reklamlarda oynadım. Suç mu? Medya ve iletişim danışmanını siz yazdınız. Benim resmi görevim yok.” diyerek kendini savundu.KONYA'DAKİ TESİSİN AÇILIŞINDA İSMAİL YAĞCI RÖPORTAJ YAPTI

Türkiye'nin 'Çocuklar Duymasın' dizisindeki rolüyle tanıdığı fıs fıs İsmail lakaplı İsmail Yağcı da Konya'daki temel atma törenine katıldı. Törene katılan vatandaşlarla röportajlar yapan Yağcı, törende Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın'la da görüştü. Yağcı'nın röportajında 'Çiftlik Bank'a kaydol' sözleriyle yapılmış şarkının çalması dikkat çekti.

Haber Tarihi: 14 Mart 2018 Çarşamba 13:09

YORUM YAZ

 • bencileyinbencileyin9 ay önce
  ikince jet fadılyimpaş ve ihlas finans vakası. ne deyim müstehaksın türkiye
 • ataata9 ay önce
  bu iş bi çocuğun işinden ziyade organize çete işi... büyük bi ihtimalle ucu uzaklara düyanıyondur hani herşey caiz diyene.
 • Hayrettin HatunoğluHayrettin Hatunoğlu9 ay önce
  Bu kadar kaz.n bulunduğu bir ülkede adam kazları yolmuş ne var bunda. Telefon dolandırıcıları 10 yıldır aynı yöntemle dolandırmaya devam ediyor. Sizce bu ülkenin insanlarında bir problem yok mu sizce?
 • mehmet önenmehmet önen9 ay önce
  sadece cocuga degil ona bu isi yaptiranlara da bakmak gerekir bence
 • geçingeçin9 ay önce
  sanatçı bozuntusu bayağı uğraşmış ne kandırılması hep plan hep saf ayağı yersen....
 • AlperAlper9 ay önce
  Milli, görüş tabanının da cebini yeşil holdingler araçığıyla boşaltmışlardı,sebep olanlar muhterem hocalar vb.idi.mağdurlara kimse sahip çıkmadı,büyük soyan memleketi mi burası?Baklava çalan çocuklara 17 sene veren yargı,memleketi 380 milyar dolar soyan 28 şubatcılara vb. neden hiç ceza veremedi? Bunlar vb. devam ederse,İlahi irade birisileri eliyle ceza verirse,suçsuzlar da yanar.
 • ZurnacıZurnacı9 ay önce
  Ne olmuş yani. Enver Ören ne yaptı ?
 • resul polatresul polat9 ay önce
  bu tiplerden askerde vardı adamlar şunu diyordu nüfus cüzdanı fotokipisi biraz birikmiş ve bilgisayarın hergün açık kalacak ve para kazanacaksın inanan mı inanmayan mı varki herkes kısayoldan köşe olma peşinde
 • BAL-KESBAL-KES9 ay önce
  ...BRAVO TOMBİKKKKKKKKKKK.....BANKERZEDE , KOOPERATİF ZEDE , AFŞORZEDE , TİTANZEDE , BANKA ZEDE BURALARA PARA KAPTIRANLARIN HEPSİ UYANIK ELİN OĞLU 3 KURUŞ FAİZE KAZANCA BEREKET VERSİN DERKEN BUNLAR AYDA % 10-15-20 FAİZ ALIYORDU ..SONUNDA PARALAR UÇTU....BİZİM DEVLETTE BU OFŞORCULARIN VE BANKALARDAN HORTUMLANAN PARALARI ÖDEDİ....BETER OLUN BETERRRRRRR
 • tuzcutuzcu9 ay önce
  Sermaye denen bir gerçek vardır....Reklam da bir gerçektir....Bir gerçek daha vardır ki biz en çok ona inanırız o da arkadaş dost çevredir....İşte sonuç, niye şimdi Türkiye meselesi yapılıyor ki. Kendim ettim kendim buldum şarkısını söyleyinbir bardak da su için milleti meşgul etmeyin.
 • YusufYusuf9 ay önce
  Cocugun tipi ben dolandiriciyim diye bagiriyor millette sanki beni dolandirin diye bagiriyor. Devlet guvenligi olmayan boyle hayali isler ile ugrasinca basa gelene pek uzulmemek gerekir.
 • sancarsancar9 ay önce
  mehmet çevikin konuşmasına bakın , besmele ile Allah ın 99 ismi ile başlıyor ; şimdi kıvırmaya bak, fadılın cübbelisi gibi. Sordumu acaba kendine, ben burda bulunmayı hakedecek naptımda buadamlar beni çağırıyor diye. Kullanıldığının farkında değil, haddini bilmiyor.Birde orda millete nutuk çekip akıl veriyor.
 • irfan balcıirfan balcı9 ay önce
  onuç hüsran bu millet hala akıllanmadı
 • AbdoAbdo9 ay önce
  En ağır cezayı verin bu şerefsizlere ibret olsun

Günün Karikatürü

15 Aralık 2018