Ünlü isimler Çiftlik Bank'a bakın nasıl destek verdi

Binlerce insanı dolandırdığı iddia edilen Çiftlik Bank'a ünlü isimlerin de destek verdiği ortaya çıktı.

14 Mart 2018 Çarşamba 13:09

Yeniakit.com.tr- Aylardır Türkiye'nin gündemine oturan ve hakkında bir dizi dolandırıcılık iddiaları gerekçesiyle suç duyurusu bulunan Çiftlik Bank'a ünlü isimler de destek oldu. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden birçok vatandaşı dolandırdığı öne sürülen ve sahibinin de yurtdışına kaçtığı öğrenilen Çiftlik Bank'a Türkiye'nin yakından tanıdığı isimlerinde destek olduğu ortaya çıktı.

BASIN VE İLETİŞİM DANIŞMANI MEHMET ÇEVİK

Kurucusu Mehmet Aydın’ın arkasında binlerce mağdur bırakıp kayıplara karıştığı Çiftlik Bank’ın Bursa’da açtığı çiftliğin temel atma töreninde 'basın ve iletişim danışmanı' olarak oyuncu Mehmet Çevik, anons edildi. Anonsun ardından mikrofonu eline alarak konuşma yapan Çevik, dolandırıcılık iddialarının ardından ise “Ben sadece reklamlarda oynadım. Suç mu? Medya ve iletişim danışmanını siz yazdınız. Benim resmi görevim yok.” diyerek kendini savundu.


KONYA'DAKİ TESİSİN AÇILIŞINDA İSMAİL YAĞCI RÖPORTAJ YAPTI

Türkiye'nin 'Çocuklar Duymasın' dizisindeki rolüyle tanıdığı fıs fıs İsmail lakaplı İsmail Yağcı da Konya'daki temel atma törenine katıldı. Törene katılan vatandaşlarla röportajlar yapan Yağcı, törende Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın'la da görüştü. Yağcı'nın röportajında 'Çiftlik Bank'a kaydol' sözleriyle yapılmış şarkının çalması dikkat çekti.

Haber Tarihi: 14 Mart 2018 Çarşamba 13:09

YORUM YAZ

  • bencileyinbencileyin9 gün önce
    ikince jet fadılyimpaş ve ihlas finans vakası. ne deyim müstehaksın türkiye

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018