• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Uğur Dündar'dan Sözcü TV'de şoke eden çıkış! Övgü yağdırdı: Haklarını teslim edelim!

Yeniakit Publisher
2023-10-02 16:26:00 - 2023-10-02 16:26:45

CHP yandaşı Uğur Dündar, Ankara'daki bombalı saldırının konuşulduğu Sözcü TV'de şaşırtan açıklamalarda bulundu. Dündar, MİT ve emniyet teşkilatının terörle mücadelesini överek "Haklarını teslim edelim." dedi.

Türkiye yurt içi, sınır ve sınır ötesinde düzenlenen genel ve nokta operasyonlarla teröristlere ağır darbeler vururken terörün finans kaynakları da tek tek kesiliyor. Mehmetçik teröristleri, MİT ise sözde üst düzey yöneticileri tek tek avlıyor.

Yapılan operasyonlara muhalefetten herhangi bir destek gelmezken dün Ankara'da gerçekleştirilen bombalı eylemin konuşulduğu muhalif kanaldaki programda CHP yandaşı gazeteci Uğur Dündar'dan şaşırtan bir açıklama geldi.

"Çok iyi nokta operasyonlar yapıyorlar"

Sözcü TV'de canlı yayın programına konuk olan Dündar konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

Haklarını teslim edelim. Gerek MİT gerekse Emniyet teşkilatı bir zamanlar ordumuzun bile giremediği Kuzey Irak topraklarında çok iyi nokta operasyonlar yapıyorlar. PKK'nın üst düzey kadrosunu bertaraf edecek eylemleri Suriye içlerine girerek nokta operasyonlarla gerçekleştiriyorlar. Bana göre şu an PKK marjinalize olmuş durumda.

"PKK eski gücünde olsaydı..."

Marjinalize olmasına da şu nedenle olasılık tanıyorum. Eğer PKK eski gücünde olsa bugünkü gibi bir eylemi hiçbir şekilde tasavvur etmezdi, planlamazdı.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Bugünkü eylem zamanlaması açısından mekân açısından son derece manidar ama tam beri intihar saldırısı yani o eylemi yapacak olan teröristlerin öleceklerini bile bile ve sonuç, ses getirecek bir eylem olmaktan öte bir durum ortaya çıkacağını bilerek giriştikleri bir eylemdir.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

fetösavar

uğur uğur brezilya mı ha...

Doğruya Doğru

Bu tür Derin adamların hiç bir sözüne güvenilmez Teröre karşı olsaydı CHP nin yalakalığını yapmazdı.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23