ABD'den Brunson ve Kaşıkçı açıklaması!

ABD Dışişleri Sözcüsü, ajan Brunson'la ilgili yaptığı açıklamada, 'Brunson'ın serbest bırakılmasını bekliyoruz' dedi. Nauert ayrıca, Cemal Kaşıkçı konusunda Türkiye ve Suudi Arabistan'ın ortak çalışma grubu kurmasını da memnuniyetle karşıladıklarını ifade etti.

11 Ekim 2018 Perşembe 23:30
ABD'den Brunson ve Kaşıkçı açıklaması!

ABD Dışişleri Sözcüsü Heather Nauert, “Brunson’ın serbest bırakılması iki ülke ilişkileri için önemli bir adım olur. Brunson’ın serbest bırakılmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Sözcü Nauert ayrıca, Cemal Kaşıkçı olayıyla ilgili olarak da "Türkiye ile Suudi Arabistan'ın ortak çalışma grubu kurması memnuniyet verici" açıklamasını yaptı.

Haber Tarihi: 11 Ekim 2018 Perşembe 23:30

YORUM YAZ

 • yücelyücel2 ay önce
  Eğer serbest bırakacaksanız bu kadar gerilimi neden yaptınız ekonomiyi neden dağıttınız
 • RumuzunaRumuzuna2 ay önce
  Çöp dürtsünler
 • Osman BaturOsman Batur2 ay önce
  Brunson serbest kalırsa vatandaşlıktan ( vatandaşsa) atılmalıdır. Bir daha bu ajan ile yatıp kalkmak istemiyoruz. Yolumuza bakalım. Yolumuz uzun. FETÖ ile daha etkin savaşılmalıdır. Çünkü mücadele bu hain örgüt için kolay kelime. FETÖ ağızları bu olayı şimdiden propaganda olarak kullanmaktadır. Devletimize itimadımız tam.
 • M Ali KM Ali K2 ay önce
  Nauert hanım emrin yerine gelmemeli,uluslarında onurları olmalı.
 • Kaportaci NizamKaportaci Nizam2 ay önce
  Brunson bey bugün serbest, aksam ise Washington yolcusu. Mecburuz, yoksa dolar yakinda 10 TL. Zor durumdayiz.
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş2 ay önce
  abd ... yiyeyim ayaklarında tc ye. hiç birine güvenmeyin abd vede suudlar yahudilerin sömürge p..çleri ikiside. senaryo oynuyorlar
 • fetösavarfetösavar2 ay önce
  aynı masada su içmek bile caiz değildir.. heh... adamı o bi bardak suda boğarlar.. veya içine ilaç atıp denize atarlar... suud mu?? zannedersem bu onların sonun başlangıcı gibi. üçbeş sene içinde suud hanedanlığı yıkılıp kutsal topraklar türkiyenin başını çektiği milletler tarafından idare edilecektir...

Günün Karikatürü

12 Aralık 2018