Seçim 2019 Sayfası

Türkiye ve ABD Münbiç konusunda anlaştı

Türk ve ABD'li askeri yetkililer, Münbiç Uygulama Planı konusunda mutabık kalarak, metnin her iki ülkenin üst makamlarına sunulmasına karar verdi.

14 Haziran 2018 Perşembe 10:37
Türkiye ve ABD Münbiç konusunda anlaştı

Türk ve ABD'li askeri yetkililer, Münbiç Uygulama Planı konusunda mutabık kalarak, metnin her iki ülkenin üst makamlarına sunulmasını kararlaştırdı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 10:37

YORUM YAZ

 • İYİ PARTİLİ İYİ PARTİLİ 10 ay önce
  ...ONıun omurgalı siyasetiningereğidir.
 • mevlütmevlüt10 ay önce
  amarika sizi şekerle avutmaya devam ediyor...
 • ferhat ferhat 10 ay önce
  ÇOk şaşırmadık:Recep bey denbekliyorduk bunu ,çünkü siyaseti baştan sona Yüce Türk Milletine değilonların işine yarıyor.Onunomurgalı siyaset dediği bu olsa gerek.PKK ya silah verişyor diye bas bas bağırdığı Abd ye,ey Ameriak naralarına rağmen demek kapalı kapılar ardında ABd ile anlaşamaya gidiliyor ve kol kola giriliyor.İç kamuoyunun gazı alınıyor bu arada.Ver oğlum gazı AKp lilere,Ver mehteri ...Nasıl olsa Hükumetleri Abd ve onların sahibi Yahudiler ile kol kola...ve anlaşma içinde. V eakp seçmeni zzzzzzzzz uyumaya devam.
 • DoktorDoktor10 ay önce
  Bu veledi zina pissraili ve gayri meşru gevur babacıklarını BOYKOT etmiyeceğiz anlamına gelmiyor
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş10 ay önce
  yarında başka bir durum çıkartır bu piç abd ye hiç güvenmeyin. en büyük tehdit ısraelin sömürge piçi abd dir. abd ortadoğudan defooooooooooooollllll

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Nisan 2019