Türkiye ile İngiltere arasında JETCO Mutabakat Zaptı imzalandı

Türkiye ile İngiltere arasında 6. Dönem Ekonomik ve Ticari Ortaklık Komitesi (JETCO) Mutabakat Zaptı imzalandı.

12 Eylül 2018 Çarşamba 14:25
Türkiye ile İngiltere arasında JETCO Mutabakat Zaptı imzalandı

6. Dönem Türkiye-İngiltere JETCO Mutabakat Zaptı, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile İngiltere Uluslararası Ticaret Bakanı Liam Fox tarafından imzalandı.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye-İngiltere Ekonomik ve Ticari Ortaklık Komitesi (JETCO) Toplantısı'na katılmak üzere geldiği İngiltere’de çeşitli temaslarda bulundu.

Türkiye ile İngiltere arasında ticaret ve yatırım ilişkileri, pazara giriş imkanları, müteahhitlik ve teknik müşavirlik hizmetleri, finansal hizmetler gibi çok çeşitli konuların ele alındığı JETCO 6. Dönem Toplantısı'na katılan Bakan Pekcan, toplantının sonunda İngiltere Uluslararası Ticaret Bakanı Liam Fox ile 6. Dönem JETCO Mutabakat Zaptı'nı imzaladı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Eylül 2018 Çarşamba 14:25

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Şubat 2019