• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Türkiye ile ilgili alçak ses kayıtları ortaya çıktı! 'Oranın koordinatları sende var mı?'

Suriye'yi kan gölüne çeviren Esed rejiminin Türk askerine yönelik alçak planı deşifre oldu. Ele geçirilen telsiz konuşmalarında rejim askerleri, Türk gözlem noktasına saldırmak için birbirlerinden koordinat istiyor.

2020-02-21 23:29:00 - 2020-02-22 10:01:16

İdlib'deki ılımlı muhalifler, Esed rejimi unsurlarının telsiz hattına sızdı.

Ortaya çıkan kayıtlarda, rejimin alçak bir saldırı hazırlığı yaptığı ortaya çıktı.

Bir rejim milisinin telsizdeki kişiye "Atarib'in doğusundaki Türk gözlem noktasının koordinatları sen de var mı?" dediği duyuluyor.

Dün de telsiz kayıtları ortaya çıkmıştı

Suriye'de Rusya ile birlikte katliam yapan Esed rejiminin alçak provokasyonu deşifre olmuştu. Rejim güçlerinin, bazı yerleşim yerlerine saldırı düzenleyerek suçu Türkiye'ye atmaya hazırlandığına ilişkin çalışmalar yaptığı telsiz kayıtlarında ortaya çıkmıştı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mrt

Korona virüsünü bulaştıracan kâfir domuzlarına, esed itine gebersinler, savaş falan kalmaz.. ne Patriot ne de s400 gerek kalır.. Sen sağ ben Selamet. . Askerle, tankla, füzeyle değil, virüslerle savaşalım yaban domuzlarına karşı bence..
 • Yanıtla

AYH8N ERG8N8Z EWET

Gösteriş ve Zafiyetden uzak saha oyununda bu Pkk, Ypg den devşirme çabulcu takımına ders vermesek,seslerini böyle dinleriz. Rusyadan hava sahasını açmasını istememiz,zaten abeste iştiğal.İsrail hangi izinle Suriye hava sahasında savaş ucaklarını seyrü sefer yaptırıp,bombalar yağdırıyor? bizim yaptığımız karşı tarafa süreyi uzatdıracak şekilde başa dönmektir. Bozuk plak gibi aynı nakaratı dinleyip,kulağımızın üzerine yatıp,sonrasında ise ahkâm kesmektir. İcraat beyler icraat.İki tane monitörün başına geçipte sırtında Otuz otuzbeş kilo yükü olan mehmetçiğe hava desteği olmıyan bir ortamda nasıl moral verebilirsiniz? Esata yaşatacağınız ciddi her bir ders hamisininde kötü senaryosu olur,bu aynı zamanda bölgesel bir güç olarak küresel gücünüzü de pekiştirir. Sabrımızı test ettikten sonra, yapılması gereken,Ziya paşanın dediği gibi:"Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" ifadesi; nasihat ile yola gelmeyenin azarlanması gerektiğini, azar ve nasihat ile yola gelmeyenin ise hakkının dayak olduğunu anlatan Ziya Paşa tarafından söylenmiş bir vecizedir, yani özdeyiştir.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı