Türk bayrağını PKK'lı itlere bırakmayan kahraman kadın!

İngiltere'de PKK yandaşı hainler Türk bayrağı taşıyan bir kadının elinden bayrağımızı almak istedi fakat kahraman kadın ay yıldızlı bayrağımızı teröristlere kaptırmadı.

17 Mayıs 2018 Perşembe 09:16

İngiltere'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görebilmek isteyen Türk vatandaşları, Türk bayraklarıyla caddelere indi. Ülkede yaşayan terör örgütü yandaşları da protesto için bölgeye gitti.

Bu sırada ellerinde Türk bayrağı olan herkese saldırmaya kalkışan PKK yandaşları, İngilz polisi tarafından engellendi.

TÜRK BAYRAĞINI ALIP YERE ATACAKTI

Polisleri atlatarak bir kadının üzerine saldıran PKK'lı alçaklar, Türk bayrağını kadının elinden alarak yere atmak istedi.

Yürüme problemi olan kadın, PKK'lıların saldırısına karşı koydu, Türk bayrağının yere atılmasına izin vermedi.

Haber Tarihi: 17 Mayıs 2018 Perşembe 09:16

YORUM YAZ

 • VatandaşVatandaş5 ay önce
  Eyy ahmaklar! Bu zamanlarda bu bayrağı durdurmak için arkasına sığındığınız o ülkeler var ya (!) gün gelir sizi küçük bir ücret karşılığı satar.
 • gökhangökhan5 ay önce
  devletimiz dünyanın heryerinde organize olmalıdır. vatandaşını heryerde yanlız bırakıyor böyle olmaz. şerefsizler organize oluyorda . devletimizin yetki verdiği basiretsiz bürokratlar ne iş yaparsınız. büyük devlet heryerde varlığını hissettiren devlettir. çakallar meydanı boş bırakmışsınız bikaçtane vatan evladı eli kolu bağlı ülkesi savunmaya çalışıyoryeter artık
 • Vatan aşkıVatan aşkı5 ay önce
  Allah razı olsun kardeşim
 • ErdoğanErdoğan5 ay önce
  Bak şu şerefsiz köpeklere ya bu gücü nerden alıyorlar sanıyorsnuz elbetteki arkalarında ki yabancı güçlerden başta Almanya ingiltere Amerikadan alıyorlar ve bir çok Türkiye düşmanı devletten alıyorlar yoksa oraya gidiptte Erdoğanı protesto edecek got yok onlarda 5 çakal bi araya gelmiş kendini bi bk sanıyor deyyyz itler aponun pçleri
 • Osman19Osman195 ay önce
  Yuzu kapali piçin. Polis o anda yuzunu kapatmaktan teroristlikten işlem yapardi istese..
 • NumanNuman5 ay önce
  Gezide Türk Bayrağı yakan bazı embesillere kapak olması temennisiyle.

Günün Karikatürü

20 Ekim 2018