Tuncelili muhtarlardan Karadeniz’e taziye ziyareti

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, Karadeniz turuna çıkan muhtarlardan oluşan ikinci kafileyi uğurladı. 

14 Kasım 2017 Salı 12:39
Tuncelili muhtarlardan Karadeniz’e taziye ziyareti

Tunceli Valiliği ve Belediyesi tarafından kentte bulunan 407 muhtar, Gümüşhane,Trabzon ve Rize turuna gönderilmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta ilk muhtar kafilesi Doğu Karadeniz turunu tamamlayarak Tunceli’de kaçırılarak şehit edilen öğretmen Necmettin Yılmaz’ın babası Hamit Yılmaz’ı ziyaret edip taziye verip döndü.

Muhtarlardan oluşan ikinci kafile de Karadeniz turu için yola çıktı.Muhtarları Vali Tuncay Sonel, yolcu etti.

Tunceli ailesi olarak birlik ve beraberlik için de bir çok projeyi birlikte gerçekleştirdiklerimuhtarları Doğu Karadeniz turuna göndermeye devam ettiklerini aktaran Vali Sonel, gelen talepler doğrultusunda geziyi sürdüreceklerini kaydetti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Kasım 2017 Salı 12:39

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Mayıs 2019