Tüm dünya merak ediyordu... Trump o mektubu yayımladı

Trump, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un Haziran ayında Singapur'da yaptıkları görüşme sonrası kendisine gönderdiği mektubu yayımladı. Trump mektup için "Kuzey Kore Başkanı'ndan çok iyi bir not. Harika gelişme kaydedildi" ifadelerini kullandı.

12 Temmuz 2018 Perşembe 21:18
Tüm dünya merak ediyordu... Trump o mektubu yayımladı

ABD Başkanı Donald Trump, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un kendisine gönderdiği mektubu Twitter'daki hesabından paylaşarak "Kuzey Kore Başkanı'ndan çok iyi bir not. Harika gelişme kaydedildi." ifadelerini kullandı.

Kim Jong-un'un Trump'a yolladığı mektupta ise şu ifadeler yer aldı:

"Saygıdeğer ekselansları Başkan, sizinle 24 gün önce Singapur'da yaptığımız çok önemli toplantı ve ortak imzaladığımız bildiri gerçekten de önemli bir yolculuğun başlangıcıdır. Sizin iki ülke arasındaki ilişkilerin daha iyi bir noktaya gelmesi ve bildirinin gerçekleşmesi için gösterdiğiniz enerji ve olağanüstü çabaya karşı memnuniyetimi belirtmek isterim. Ekselansları Başkan, sizin ve benim gösterdiğimiz samimi gayretin ve emsalsiz yaklaşımın yakın zamanda Kuzey Kore ve ABD arasındaki ilişkilerde meyvesini vereceğine güçlü bir şekilde inanıyorum."

Trump ile Kim, 12 Haziran'da Singapur'da ilk kez bir araya gelmişti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Temmuz 2018 Perşembe 21:18

YORUM YAZ

  • aslanaslan9 ay önce
    dediklerinin hiç aslı astarı yok palavra sıkıyor palavracı trump
  • NezirNezir9 ay önce
    Şöyle bir yorumlara bakıyım dedim, kimse yorum yazmamış, neyse siftah bizden olsun. gece saat 23.00 sularında bir aptal tahta takırdattı amapabucumu dokunamadı.Sayısını biliyormusun, tahta takırdatıp veya başka yöntemlerle korkutmaya çalıştığını.Niye korksun Rabbinden emin olan, korku size müjde bize, sonsuzadek cehennemde yanacaksınız, alçak melunlar ve önünüzde asla yıllar yoktur, çok yakında tükeneceksiniz. Fetonun deccaliyetin cehennemine odun taşıyan bir merkep olduğunu yine fetonunmuş gibi bir kanalda öğrendim, ben demiyorum o na o yakıştırmayı resmen çizgi film karakterinde kendisine sübliminal mesaj veriliyor ve karakaçan artık kocadı bir işe yaramıyor,ahırını yıkacağım diyor deccal sübliminal mesajcısı.KORKAN EŞEKTİR,İNANMAYAN EŞEKOĞLU EŞEK.Madem öyle yarın veya en kısa zamanda yine daha güçlü devam edeceğim.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Nisan 2019