• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Trump'tan İran ifşası: Sizi vurmamız lazım ama...

Yeniakit Publisher
2023-11-06 23:45:00 -
Trump'tan İran ifşası: Sizi vurmamız lazım ama...

İran ve ABD ilişkilerine ilişkin olarak açıklamalarda bulunan Eski ABD Başkanı Donald Trump, akıllara zarar bir olayı ifşa etti.

ABD'nin eski Başkanı Donald Trump, İran'ın itibarını korumak için ABD üslerine füze saldırısı düzenlendiğini, saldırının da İran tarafından ABD'ye iletildiğini bu sayede füzelerin boş alanlara fırlatıldığını söyledi.

ABD Başkanı Donald Trump, görevi döneminde ABD İHA'sını düşüren İran'ı vurduklarını söyleyen Trump, İranlı yetkililerin itibarı korumak için başka çare olmadığı için ABD üslerine önceden belirlenen noktalara füze saldırısı düzenlediğini ifşa etti. Yerler önceden belirlendiği için kimsenin yara almadığını belirtti.

Başka çaresi yok vuracağız

Trump, İranlıların kendilerini aradığını ve bir askeri üsse 18 füze fırlatacalarını ancak endişelenmemeleri gerektiğini belirterek garanti verdiğini söyledi. Füzelerin de üssün etrafına düştüğünü açıkladı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Osman Gençtosun

REFARANSI VEPUSULASI SİYONİST TRAMP OLANIN BURNU PİSLİKTEN ÇIKMAZ

ben trumpa inanıyorum neden

azerbeycan kendi mezhepinden ama ortodoks ermenistanı tutan iran bence trumpun dediği doğru helal olsun sevmem trumpu ama iranı dahcok sevmem ama tebrikler trump .en fazla müslüman öldüren mezhepci iran beter olun
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23