Trump, Erdoğan'ı kıskandı: "Televizyonlar devamlı seni gösteriyor"

ABD Başkanı Donald Trump'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "Bu aralar burada da televizyonlar devamlı seni gösteriyor, ne kadar da yakışıklısın." şeklinde iltifat ettiği ortaya çıktı.

09 Kasım 2018 Cuma 14:04
Trump, Erdoğan'ı kıskandı: "Televizyonlar devamlı seni gösteriyor"

ABD Başkanı Donald Trump'tan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "Ne kadar yakışıklısın" diye iltifat etti. İki liderin yaptığı telefon konuşmasında Trump'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "Bu aralar burada da televizyonlar devamlı seni gösteriyor, ne kadar da yakışıklısın." şeklinde iltifat ettiği ortaya çıktı.

Başkan Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile geçtiğimiz günlerde bir telefon görüşmesi yaptı. Bu konuşmanın olumlu geçtiği ise kulislerde konuşulur oldu.

İki kez telefonda görüştüler!

NATO zirvesinden sonra yaklaşık 3,5 ay boyunca BM Genel Kurulu'ndaki iki dakikalık karşılaşmaları dışında herhangi bir temasları olmayan Erdoğan ve Trump'ın 20 gün içinde iki kez telefonda görüştüğü açıklandı.

"Ne kadar da yakışıklısın"

Olumlu geçen görüşmede ABD Başkanı Trump'ın Erdoğan'a, "Bu aralar burada da televizyonlar devamlı seni gösteriyor, ne kadar da yakışıklısın." şeklinde iltifat ettiği belirtiliyor.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 09 Kasım 2018 Cuma 14:04

YORUM YAZ

 • HakanHakan2 ay önce
  ... nesini kıskanacak
 • alpalp2 ay önce
  sen başkanı dıştan okudun. bir de içten okusan kim bilir kıriz geçirirsin
 • Kocasolak Kocasolak 2 ay önce
  Bu trump hödüğün teki, medeniyetten bi haber.
 • talhatalha2 ay önce
  neden yakışıklı dedi acaba
 • karamanlıkaramanlı2 ay önce
  beyaz saray sözcüsümü açıklamış, cb sözcüsü mü? ..
 • halil45halil452 ay önce
  Trumpf ani yani oni yasiyor. adam gönlünden geceni söylemis tatli kiskanclik

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ocak 2019