Trump iyice 'hayvan'laştı! Skandal sözler

Daha önce pek çok kez göçmenlere karşı aşağılayıcı ifadeler kullanan ABD Başkanı Donald Trump, bu kez göçmenler için “hayvan” dedi. Göçmenler için korumalı bölge oluşturma politikasını eleştiren Trump,”Bunlar hayvan ve biz bunları ülkeden gönderiyoruz” ifadelerini kullandı.

18 Mayıs 2018 Cuma 08:32
Trump iyice 'hayvan'laştı! Skandal sözler

Beyaz Saray’da Kaliforniyalı Cumhuriyetçileri kabul eden ABD Başkanı Donald Trump, yine bir hakarete imza attı. Meksika sınırına örülecek duvarın ele alındığı görüşmede Kaliforniya Eyalet Valisi Jerry Brown’ın desteklediği göçmenler için korumalı bölge oluşturma politikasını eleştiren Trump, “Bu insanların ne kadar kötü olduklarına inanamazsınız, bunlar hayvan ve biz bunları ülkeden gönderiyoruz” dedi.

İLK SKANDALI DEĞİL

Colorado Milletvekili Jared Polis ise Trump’ın ifadelerine tepki göstererek “Göçmenler insandır. Hayvan, suçlu, uyuşturucu satıcısı, tecavüzcü değil sadece insan” ifadelerini kullandı. Göçmenler hakkındaki skandal ifadeleriyle tanınan Trump daha önce de Latin Amerika ve Afrika ülkelerinden gelen göçmenler hakkında “İğrenç ülkelerden geliyorlar. Neden bu insanların buraya gelmesini isteyelim” demişti.

(Yeni Şafak)

 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma 08:32

YORUM YAZ

 • SahinSahin8 ay önce
  Sen taş bile degilsin!!!!!
 • 1 isi1 isi8 ay önce
  Artık dünyanın ABD ve İsrail'e karşı yeni birleşmiş milletler ini kurma zamanı gelmiştir tüm dünya bu zalimlere karşı birleşip yeni bir milletler gücü kurulmalı.tum dünya liderlerine çağrıdır.
 • hüs coşhüs coş8 ay önce
  hayvanların dilinden anladıgına göre kendiside hayvan oluyor
 • hercaihercai8 ay önce
  Fikret, tam isabet.
 • Ismail safiIsmail safi8 ay önce
  Hayvanların bakış açısı böyle 'ne yapacaksın
 • Celil YAĞMUROĞLUCelil YAĞMUROĞLU8 ay önce
  Bu hayvanı boşuna siyasete sokmadılar bu bir Üst akl ve Siyonistleri bir oyunudur oyunudur Clintonlar gibi arkalarında Masonlar rothchild ve Rakafolar ailesi olduktan sonra bu hayvana O sandalyada oturturullamı sizce. Deli hareketler ve davranışlar ailesini siyasete ve işinde kullanma gibi davranışlar bizim gibi saf ve temiz insanlarin aklında oynamaya çalışıyorlar olayları küçümsetiyorlar gözümüzde bunlar Gâvurların dinleri imanları yoktur bunlarda yalan söylemek mubahtır Amerikalılarda ve Avrupada görüyoruz..
 • asımasım8 ay önce
  kendisi hayvan oğlu hayvan trumpun dünya bundan çok çekecek anlaşılan
 • ssssss8 ay önce
  Gebeşşşşş tramp
 • ssssss8 ay önce
  Sen hayvan bile olamazsın Tramp zira hayvan tuvaletini yapınca üstünü kapatır temizlik yapar ama sen götünde bir karış bokla geziyorsun hela kılıklı şerefsiz Tramp. Ramazan ramazan ağzımı bozdurdun it herif.
 • MuhteremMuhterem8 ay önce
  Kendisinin hayvan olduğunu ilan ediyor.Tabii Kızıl Derili değilse.
 • FarukBalFarukBal8 ay önce
  Bende aynı Trumpgibi düşünüyorum. Bir ülkede yabancılarımemleketlerine gönderecen Şimdi bendemi havanlaşıyorum. ...
 • FikretFikret8 ay önce
  Yukarıdaki resme baktığım zaman sarı saçlı kırmızı suratlı bir hayvan, bir domuz görmekteyim.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ocak 2019