İyi Parti'nin Genel Başkanı yine Meral Akşener oldu

İyi Parti'nin "genel başkan" tiyatrosu bitti!.. Genel Başkanlığı bırakıyor yalanını söyledikten sonra partilileri kendisine yalvartarak 'istenen isim' imajı sergileten Akşener, partisinin 2'inci olağanüstü kurultayında tekrar genel başkan seçildi.

12 Ağustos 2018 Pazar 14:54
İyi Parti'nin Genel Başkanı yine Meral Akşener oldu

Seçimlerde partisinden daha düşük oy alan Meral Akşener'in partisiyle birlikte oynadığı tiyatro bugün sona erdi. Tekrar aday olmayacağını söyleyerek veda konuşması yapan ve partilileri kendisine yalvartarak "istenen genel başkan" izlenimi uyandırmak isteyen Akşener, partisinin 2. Olağanüstü Kongresi'nde tekrar genel başkan seçildi. 

881 OY ALDI

İyi Parti 2. Olağanüstü Kurultayı'nda Meral Akşener tek aday oldu. Kurultayda yapılan seçimde Meral Akşener, aldığı 881 oyla yeniden genel başkan seçildi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ağustos 2018 Pazar 14:54

YORUM YAZ

 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş7 ay önce
  dansöz nana gibi kıvır kıvır kıvırdı
 • Yusuf ZiyaYusuf Ziya7 ay önce
  Çok İYİ TİKSİNDİM bunlardan.
 • BOYKOTT ISRAELBOYKOTT ISRAEL7 ay önce
  Tiyatro bitmedi daha..yerel secimlerden sonra sahneye son cikisi seyredecegiz..SON!!!
 • dansözdansöz7 ay önce
  Sana güvenip de kimse seni iktidar etmez. En ufak bi problemde devleti birakir gidersin. Hele hele bu ataerkil toplumda fazla kivranma
 • Şeref KazanŞeref Kazan7 ay önce
  Onursuzlukta zerveyi yakalıyan tek kadın
 • AMEDAMED7 ay önce
  tiyatro başından sonuna kadar belli idi zaten inanın sinema da gösterime soksanız en aptal komedi ödülünü alırdı

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Mart 2019