TİRE TOKİ 3 etap 529 adet evleri anahtar teslimi ne zaman yapılacak?

Tire 3 etap 529 adet TOKİ konut teslimi ne zaman yapIlacak? TOKİ Tire 529 adet TOKİ konutları ne zaman teslim edilecek? TİRE TOKİ evleri anahtar teslimi ne zaman yapılacak? İşte TİRE 3 etap 529 adet TOKİ konut teslim tarihine ilişkin TOKİ’den gelen açıklama.

16 Ağustos 2019 Cuma 14:25
TİRE TOKİ 3 etap 529 adet evleri anahtar teslimi ne zaman yapılacak?

TOKİ Tire 529 adet TOKİ konutları ne zaman teslim edilecek? TİRE TOKİ evleri anahtar teslimi ne zaman yapılacak? İşte TİRE 3 etap 529 adet TOKİ konut teslim tarihine ilişkin TOKİ’den gelen açıklama.

TOKİ Tire konutları teslim tarihine ilişkin yapılan açıklamada, “Teslime yönelik çalışmaların devam etmesi sebebi ile henüz net bir teslim tarihi belirlenmemiştir. Konutlarımız teslime hazır hale geldiğinde idaremiz web sayfası www.toki.gov.tr adresinden ilan edilecektir.” denildi.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Ağustos 2019 Cuma 14:25

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    22 Ağustos 2019