Seçim 2019 Sayfası

Tesettüre giren Gamze Özçelik su kuyuları açtı

Kısa bir süre önce tesettüre giren oyuncu Gamze Özçelik, 'Umut Pınarı Su Kuyuları Projesi' kapsamında, Kamerun'da su kuyuları açtı.

14 Ocak 2019 Pazartesi 15:17
Tesettüre giren Gamze Özçelik su kuyuları açtı

'Umut Pınarı Su Kuyuları Projesi' kapsamında Kamerun'a giden, oyuncu Gamze Özçelik'in başında bulunduğu "Umuda Koşanlar Derneği" gönüllüleri, Kamerun'da su kuyuları açtı.

Kamerun'a giden kafilede, dernek başkanı oyuncu Gamze Özçelik, fotoğrafçı Yavuz Atalay ve gönüllüler bulunuyor.

1000 kişinin su ihtiyacının giderilmesi hedefleniyor

Umut Pınarları Su Kuyuları projesinin ilk etabında Kamerun'un Çad sınırında, Kousséri bölgesinde 11 su kuyusu açıldığı öğrenildi. 40 ila 50 metre derinlikte açılan her bir kuyudan 300 ile 1000 arasında kişinin, günlük temel su ihtiyacının karşılanması hedefleniyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ocak 2019 Pazartesi 15:17

YORUM YAZ

  • mustafamustafa3 ay önce
    sayın AKİT çalışanları bu kadının adı TESETÜRE soyadı GİREN miki sürekli tesetüre giren tesettüre giren diye haberi başlatıyorsunuz ..
  • Vuslat Vuslat 3 ay önce
    ALLAH boyleHAYIRLI işler yapan unlulerinzenginlerin hayirsever vatandaşların sayısınıarttirsin inşallah neguzel birhayir insanlıknamina ne kadar degerli bir iş yapıyorlar su hayattir su yaşamdır su temizliktir

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Nisan 2019