• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Terörist İsrail'den katliamı aklamak için skandal paylaşım: Tepki yağdı

Yeniakit Publisher
2023-11-15 14:51:00 -
Terörist İsrail'den katliamı aklamak için skandal paylaşım: Tepki yağdı

İsrail bir taraftan Şifa hastanesini kuşatırken bir taraftan da hastaneye yaptığı saldırıları aklama çabasına girdi. İsrail ordu sözcüsü, Arapça paylaşımında sağlık tesisine tıbbi ekipman, kuvöz ve bebek maması teslim ettiklerini yazdı.

İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ndeki Şifa Tıp Merkezi'nin bir kısmına yönelik askeri operasyona başladığını duyurdu.

İsrail hastanede yaptığı katliamı aklamak için tıbbi malzeme yaptığını açıkladı.

MESAJA TEPKİ YAĞDI

İsrail ordu sözcüsü, X platformundaki Arapça paylaşımında baskını aklamak için Gazze'nin en büyük sağlık tesisine tıbbi ekipman, kuvöz ve bebek maması teslim ettiklerini yazdı.

Yardım paketlerinin olduğu iki fotoğraf paylaşan hesaba tepki yağdı İsrail askerlerinin hastaneye girerken Hamas üyeleriyle çatıştığını öne süren sözcü Avichay Adraee, Arapça konuşan İsrail sağlık ekiplerinin hastanede olduğunu da ekledi.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Üç...Hilal...

Ey bire KÂFİR israil ne biçim insanlık artıklarısını. Allah 'ın lanetli yaratıkları. Hem katilsiniz, Hem hırsızsınız, Hem Teröristsiniz. Hem işkalcisiniz, Hem yalancısınız, Hem sahtekârmınız, Hem Firavunsunuz, Hem insanlık düşmanımsınız, Başınıza Allah 'ın en şiddetli Gazabı gelecektir. Katil ler.

Soykirimci siyonist-evanjelik psikopat katiller YALANCI, SAHTEKAR, DUZENBAZ, HIRSIZ, SEREFSIZDIR...INSANLARI HAYVAN OLARAK GOREN IRKCI VICDANSIZLARDIRYI TARAFI YOKRUR

.....
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23