Terör devleti İsrail füzeyi ateşledi!

İsrail ordusundan yapılan açıklamaya göre; Suriye'den İsrail'e yaklaşan bir İHA, Patriot hava savunma sistemleri tarafından ateşlenen füze ile düşürüldü.

11 Temmuz 2018 Çarşamba 16:12
Terör devleti İsrail füzeyi ateşledi!

Esed rejiminin son günlerde güneydeki ilerleyişine karşı tedbir alan İsrail, Suriye tarafından Golan Tepeleri'ne insansız hava aracı sızdığını açıkladı.

İsrail ordusu, İHA'ya karşı Patriot hava savunma sisteminden füze ateşlendiğini ve insansız hava aracının etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Temmuz 2018 Çarşamba 16:12

YORUM YAZ

  • i.bayrami.bayram8 ay önce
    ikiside terör devleti hainlikte birbiri ile yarışan islam düşmanı iki ülke golan tepelerini yıllardır israil işgal etmiş ona bir şey yok suriyeli müslüman halka yapmadığı kötülük yok

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Mart 2019