• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Terör destekçisi Biden'dan ateşkes çıkışı! Ramazan ayı boyunca saldırı yok

Yeniakit Publisher
2024-02-27 10:27:00 -
Terör destekçisi Biden'dan ateşkes çıkışı! Ramazan ayı boyunca saldırı yok

Terör oluşumu İsrail’in baş destekçisi ABD Başkanı Joe Biden, Ramazan ayı boyunca İsrail’in Gazze’deki saldırılarını durduracağını söyledi.

Terör oluşumu İsrail ve en büyük destekçisi Amerika, adeta dünyayla alay ediyor. Gazze’deki saldırılarını 7 Ekim’den bu yana artırıp soykırım yapan İsrail’in durdurulması için kamuoyu çağrı yaparken, teröristler ancak Ramazan’da duracaklarını sonrasında devam edeceklerini açıklıyor.

İsrail'in 7 Ekim'den bu yana Gazze'ye saldırılarında yaklaşık 30 bin Filistinli can verirken ABD Başkanı Joe Biden Gazze'de insani ara konusunda "İsrail, Ramazan ayı boyunca Gazze'deki eylemlerini durduracak" dedi.

Biden, Amerikan NBC kanalında verdiği röportajda "Ramazan yaklaşıyor ve İsrailliler rehineleri kurtarmamız için bize zaman tanımak amacıyla Ramazan ayı boyunca da faaliyette bulunmayacakları konusunda anlaşmaya vardılar." dedi.

Biden daha önceki açıklamalarında ateşkes görüşmelerinin 4 Mart Pazartesi'ye kadar sonuçlanmasını umdukları bilgisini vermişti. Ateşkes görüşmeleri Mısır, Katar ve ABD'li yetkililerin arabuluculuğu ile Katar'ın başkenti Doha'da yürütülüyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ali

Yalancı. Ne zaman insanca davrandınız ki bu dediğine Müslümanlar niye inansın? Kalleşliğin kitabını yazarsınız.

OMUT

ALLAHIN LANETİ SENİN VE SEVDİKLERİNİZİN VE SAVONDUĞUN O SİYONİST CANAVARLARIN ÖZERİNE OLSUN. SEBEB OLDUĞUNUZ BU ACILARI SİZLERE BİN MİSLİ YAŞATSIN VE BU ACILARI YAŞAMADAN GEBERMİYESİN.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23