• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Tercih Edilen CHP’li İsmail Küçükkaya’dan Nankörlük! Bu sabah da AK Parti'ye iftirayı köpürttü

Binali Yıldırım-Erkem İmamoğlu ekran buluşması için CHP’yle birlikte Ak Parti’nin de tercihe şayan bulduğu İsmail Küçükkaya, Murdock’un FOX’undan AK Parti’ye yönelik iftiralara bu sabah da devam etti. SP İstanbul Adayı Necdet Gökçınar’ın oğlunun İGDAŞ’taki işinden atıldığına yönelik iddialara karşı İGDAŞ’tan yapılan “Gökçınar’ın oğlunun hiçbir zaman İGDAŞ’ta çalışmamıştır” açıklamasını görmezden gelen Küçükkaya, asılsız beyanı defalarca tekrar etti.

Yeniakit Publisher
2019-06-11 13:25:00 - 2019-06-11 13:44:15
Tercih Edilen CHP’li İsmail Küçükkaya’dan Nankörlük! Bu sabah da AK Parti'ye iftirayı köpürttü

 Hasan Üstün  yeniakit.com.tr 

İsmail Küçükkaya, Saadet Partisi İstanbul Adayı Necdet Gökçınar’ın, İGDAŞ tarafından “Gökçınar’ın oğlu hiçbir zaman İGDAŞ’ta çalışmamıştır” açıklamasıyla yalanlanan “Borsa İstanbul ve İGDAŞ’ta çalışan 2 oğlunun işlerine son verildiği” iddiasını döndüre döndüre ekrana getirdi.

İsmail Küçükkaya CHP’lilikten Vazgeçmez!

Ak Parti’nin CHP’yle birlikte “güvenilir” bularak Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu ekran buluşması için modetör olarak “benimsediği” İsmail Küçükkaya, CHP’li duruşundan taviz vermeyeceğini yine ortaya koydu.

İGDAŞ’ın açıklamasına yer verilmeyen dakikalar boyunca “Nasıl bir zihniyetle karşı karşıya olunduğu” yönündeki ifadeleri ve KJ’leri ekranda tutturan İsmail Küçükkaya, haberin bitişindeki 10 saniyede İgdaş’ın yalanlamasına yer verdikten sonra, “Bu konunun araştırılması lazım” diyerek konuyu kapattı.

Yalana Hizmet!

İGDAŞ yetkilileri, haberde son derece yanlı ve iGDAŞ açıklamasının gizlendiği bir tutum izlendiğini belirterek, Saadet Partisi adayı gerçeklerle uzaktan yakından alakalı olmayan iddialarda bulunmuştur. Bu konudaki açıklamamız konuyu ortaya koymakta ve seçimlere yönelik algı operasyonu karşısında gerçeklerin altını çizmektedir. FOX yayınında gerçeğin hakkı verilmemiş, yanlış beyanlarla ortaya konulan algının pekişmesine hizmet edilmiştir” dediler.

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Necdet Gökçınar dün Milli Gazete’de yayımlanan röportajında Borsa İstanbul ve İGDAŞ’ta çalışan 2 oğlunun işlerine son verildiğini ileri sürmüş, İGDAŞ’ın Twitter hesabından yapılan açıklamada ise Gökçınar’ın oğlunun hiç bir zaman İGDAŞ’ta çalışmadığı açıklanmıştı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23