• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Tencere yuvarlandı kapağını buldu! Sözcü Nevşin transferi ile geleneği bozmadı

CNN Türk’ten kovulduktan sonra bir süredir Almanya merkezli Deutsche Welle'nin Türkiye servisinde görev yapan Nevşin Mengü, Sözcü gazetesine kapak attı. Mengü, Uğur Dündar, Yılmaz Özdil ve Emin Çölaşan’dan sonra Aydın Doğan’ın yetiştirip Sözcü’ye gönderdiği son isim oldu.

2020-03-27 12:31:00 - 2020-03-27 13:35:53
Tencere yuvarlandı kapağını buldu! Sözcü Nevşin transferi ile geleneği bozmadı

CHP’li eski milletvekili Şahin Mengü’nün sözde gazeteci kızı Nevşin Mengü’nün yeni adresi belli oldu. Uzun süre CNN Türk’te çalışan ve oradan kovulduktan sonra soluğu Almanya merkezli Deutsche Welle'nin Türkiye servisinde alan Nevşin Mengü, Kemalist sömürücülüğün adresi Sözcü’ye kapak attı.

Aydın Doğan, Sözcü’nün eğitim kurumu gibi

CNN Türk’te görev yaptığı dönemde, Aydın Doğan’ın medya tetikçileri arasında yer alan Mengü de geleneği bozmadı. Doğan Medya Grubu’ndan kovulanların adresi son yıllarda hep Sözcü gazetesi oldu. Bilindiği gibi, Yılmaz Özdil, Uğur Dündar ve Emin Çölaşan gibi isimlerde uzun süre Aydın Doğan’ın tetikçi medyasında görev almış ve bir süre kapağı Sözcü’ye atmıştı. Aydın Doğan’ın Sözcü için yetiştirdiği son isim Nevşin Mengü oldu.

Sözcü, cilalayarak duyurdu

Sözcü gazetesi internet sitesinde Mengü'nün haberini, "Gazetecilikte, genç kuşağın yıldız ismi Nevşin Mengü artık Sözcü ailesinde… Mengü şimdilik Sozcu.com.tr'de yakın gelecekte de Sözcü TV'de sizlerle olacak…" diyerek duyurdu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

dinç 34

istanbul un nurettin sözen zamanındaki hallerini görüntülerini sözcü gazetesinde çarşaf çarşaf yayımlamanı senden rica ediyoruz çöp dağlarını suların akmadığı dönemleri yayımlayıp bilimselliğin zirve yaptığı o günleri tekrar tekrar sunum yap ki bilimsellik neymiş hadi bekletme bizi
 • Yanıtla

abdulmuttalib el Arabi

güzel bir haber 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı