Seçim 2019 Sayfası

Temel Karamollaoğlu'ndan çok konuşulacak açıklama: 'Bizimle beraber olmayanlar vatan haini' derse toplum ne diyecek?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, liderlerin tavrının önemli olduğunu belirterek, "Siz eğitimi formel olarak okulda verirsiniz, ama toplumu liderler yönlendirir. Herkes lidere bakarak kendisine çekidüzen verir. Bizim toplumda liderler 'Bizimle beraber olmayanlar vatan haini' derse toplum ne diyecek?" ifadelerini kullandı.

12 Ocak 2019 Cumartesi 20:40
Temel Karamollaoğlu'ndan çok konuşulacak açıklama: 'Bizimle beraber olmayanlar vatan haini' derse toplum ne diyecek?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, liderlerin tavrının önemli olduğunu ve liderlere bakarak herkesin topluma çeki düzen verdiğini söyledi.

Kırşehir'e özel bir otelde 'Çare Var' konferansında konuşan Karamollaoğlu, "Güçlü olmayan ülkeler uluslararası siyasette etkili olamazlar. Mümkün değil, biz şunları yaptık bunları yaptık. Kimle yaptın? Hasımlarından aldığın silahlarla, vermezse ne olacak iş yapamazsın?" dedi.

Ahlaki değerlerin giderek yozlaştığını anlatan Karamollaoğlu, “Maalesef ahlaki değerler yozlaşıyor. Eğitimde biz bunu veremiyoruz. Öbür taraftan eğitim bir keşmekeşe döndü. En fazla bakan değişikliği bu iktidar zamanında Milli Eğitim’de oldu. Milli Eğitimi bu arkadaşlar binadan, akıllı tahtadan ve tabletten ibaret zannettiler. Gelir gelmez ilk yaptıkları iş 'bütün okullara akıllı taht koyacağız. Çocuklara tablet vereceğiz' dediler. Batı ise çocuklarını bu alışkanlardan kurtarabilmek için çaba sarf ediyor şimdi. 15 yaş önünde çocuklarına bu teknolojiyi vermek istemiyorlar. Bizde ilkokula giden çocuğun elinde akılı telefon var.” diye konuştu.

"'Bizimle beraber olmayanlar vatan haini' derse toplum ne diyecek"

Karamollaoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Liderlerin tavrı önemlidir. Siz eğitimi formel olarak okulda verirsiniz, ama toplumu liderler yönlendirir. Herkes lidere bakarak kendisine çeki düzen verir. Bizim toplumda liderler 'Bizimle beraber olmayanlar vatan haini' derse toplum ne diyecek? Allah'tan korkun. Bu kadar ağır ifadeleri kullanan siyasetçi kendi memleketine en büyük zararı veriyordur."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ocak 2019 Cumartesi 20:40

YORUM YAZ

 • hayatihayati3 ay önce
  GözlerinizveBeyninizPALU..AİLESİ..FERTLERİ..GİBİ..Efsunlanmış SAADET FIRKALILAR....SizNEZAMAN....Bu Karamllagile ÇATAL-BIÇAK Fırlatıp kurtucağınız
 • Hakkı ErdoğanHakkı Erdoğan3 ay önce
  Geçmişte Türkün örfünü adetini dini yok etmeye çalışmış parti ve kuruluşlar ile işbirliği yapan herkes vatan hainidir. Ancak birlik ve beraberlik vatanın beka meselesi için çalışanlar vatansever sayılır.
 • Fırat KalkanıFırat Kalkanı3 ay önce
  İngiliz Mollası konuşmuş!Peh peh peh!
 • Fırat KalkanıFırat Kalkanı3 ay önce
  Kurd rumuzlu kardeşim.Türkler yeryüzünde yaşadıkları her saniye devletli olarak yaşamışlar.Devlet demet Türk demek.Siz de aynı şeyi yapsaydınız.Kim size ne derdi bugün.Türk size sahip çıkmış,kardeş bilmiş,sayınız milyonları bulmuş ve kalkmış Türkü mü suçluyorsunuz devletsiz kaldık diye.Gidip nerede devlet kurarsanız kurun.Türk devleti mazlumun devletidir.Sınırlarında ameliyat yapmaya kalkan bizim tamamızı şehid etsin ondan sonra da ne kurarsa kursun.Yolunuz açık olsun!
 • Fırat KalkanıFırat Kalkanı3 ay önce
  Ola İngiliz Temel güldürme adamı!Senin oy aldığın avanelerin sana bakıyorsa vay hallelerine!İngiliz uşağı olma yolunda hızla merhale kat ederler.Kimi kandırıyorsun?İngiltere'de siyonistlerinde desteği ile okutulup,yıllarca sır gibi sakladığın ingiliz hatun ile evelendirilip, ondan olma çocuklarınla başımıza bela edilmedin mi?Söyle ula ingiliz Temel!Senin çocuklar Ali Kalkancı ile 28 Şubat öncesinde neden Vakıf kurarlar.Saflıktan mı yoksa İngliz kanı taşımalarından mı?Her zaman söylüyorum.28 Şubatın esas hazırlayıcı tetikçileri Refah Partisindedir.Tersten giydirmişlerdir.Bugün Hepsi deşifre oldular.28 Şubat öncesinde Fatihte yaşadığım o dönemde bunların gerçek yüzlerini gördük Elhamdulillah!Ahirette golümüz var İngliz temelum!Dua dünya da atmayalım.Defol git karının memleketinede ahirette hesaplaşalım.Düşün artık ailece bu milletin yakasından!
 • kelkel3 ay önce
  maskeniz düştü kel göründü. yıllraca müslüman görünüp chp ye hizmet ederek chp nin yan kuruluşu olduğunuzu gösterdiniz allah tüm münafıkların cezasını verecek mahşer yakın
 • Oğuz Oğuz 3 ay önce
  Yozgat taki konuşmasını Yimpas ta yapan insandan ne kadar samimiyet beklersiniz.
 • Temel KılıçTemel Kılıç3 ay önce
  Vatan hâinleri ile ittifâkda mahzûr görmezsen,karşındaki milliyetperver siyâsî örgüt sana başka ne diyebilir ey AK PARTİ düşmânlığının leh ve 'aleyhindeki şey'leri birbirinden tefrîk edemez hâle sok duğu kişi?
 • hüs coşhüs coş3 ay önce
  hayırdır inşallah. son günlerde yeni akitin bu temel sevgisi nereden geliyor. manşete pek taşımaya başladınızda.
 • SaliSali3 ay önce
  İbiş sende chpkk lilardan uzak dur o zaman ..
 • KurdKurd3 ay önce
  Yorumcuların birçoğunun başı dönüyor galiba, ki bol bol kinlerini kusmuşlar. HDP veya PKK neden destek görüyor? Neden HDPye 10% oylar gidiyor? Ona buna Hain demekle iş çözülmüyor. Bazıları için çözümsüzlük, çözümdür. Tamam PKK dinsiz hain. Peki müslüman olarak enaz Türkiye kadar müslüman ve dürüst halkı olan Kürt devleti istermiyiz? Allahın verdiği hakkı, müslümanım diyenler gasp ediyor. Sorun bundandır.
 • BilalBilal3 ay önce
  Ben haine hakkımı helal etmiyorum. Dünya medyası darbe planını 6 ay önce yazacak, birisi eniştesinden duyacak. Ne mahkeme olacak, nede bedel ödeyecek. Olacak iş eğil.
 • a.d.a.d.3 ay önce
  sivas belediye başkaniyken kendisine yobaz,gerici,molla..... diyen adamlarla aynı kaba yapan adamın görüşlerini palavralarını niye yazıyorsun ey akit.o zaman ateistlerin,dinsizlerin mateyalistlerin de görüşlerini yazın.
 • RasimRasim3 ay önce
  Çağlar çilara halktvden ayrılıp tv5e geçmiş. Nerde dini bozmaya çalışan biri varsa onları konuşturan adamın vatanperver dindar olduğunu iddia edenlerin kanalında ne işi var
 • Yunus 16 Yunus 16 3 ay önce
  BU ZAT KARANLIK!!! ÜLKEMİZDE ABD NİN FGÜLEN PROJESİNE BULAŞMAYAN LARI SAYMAK DAHA KOLAY OLUR. 90 - 2000 arası % 5 lerde olan FGÜLEN CİLER 2000 DEN SONRA ERDOĞAN İLE BİRLİKTE AK PARTİYE GÖNÜL VERENLER FGÜLEN E SEMPATİ DUYMAYA BAŞLADI!!! CANAVAR BİZİM PARTİ ZAMANINDA BÜYÜDÜ AK PARTİ YÖNETİMİNDE %70 -80 LERİ BULDU!!! ŞİMDİ HEPSİ SUS PUS. KONUŞMAYA ÇALIŞANLARDA KELİME OYUNU YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR TEMEL GİBİ SÜSLÜ KELİMELER İLE VATAN MİLLET SAKARYA EDEBİYATI VE DİNİ KELİMELER LE KENDİLERİNİ GİZLEMEYE ÇALIŞIYORLAR!!! MIZRAK ÇUVALA SIĞMIYOR!!! BİR GÜN YARGILANACAKLARINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN İDAM GÜNDEMDEN DÜŞMÜŞTÜR!!! FETÖ, PKK VE TERÖR ÖRGÜTLERİNİ BİTİRMEK İÇİN CEZALARI AĞIRLAŞTIRMAYI BİLE GÜNDEME ALAMIYORLAR.!!!
 • Beşir Beşir 3 ay önce
  Kimsenin bişey demesine gerek yok. Iki ittifak var. Bunun biri şer. Sence hangisi. Sen hangisindensin ortada zaten.milli görüşü nehallere soktunuz.
 • MuratMurat3 ay önce
  Siz sayin Karamanoğlu, yahu Allah askina bos konusmalardan bikmadiniz mi, bu millet zaten sizin gibileri bildigi icin oy vermiyor daha anlayamadiniz mi, Baskomutan insaAllah yerini birakacagi vakit geldiginde kendisinden en az 1 cit daha yuksek birisi olmasini sagladigi vakit sizler tarihe gomuleceksiniz. İnsAllah Baskomutanimiz bu kisiyi ince eleyip bulacak
 • ahmet yükselahmet yüksel3 ay önce
  sen kendini tarif etmişsin.eğer refah partisinin mirasından geçiniyor ,geçmişte refah partisine verdiğimiz emeklerimizin nimetini yiyorsan allah sana ve avanenin burnundan fitil fitil getirsin. 2 iki dünyada da hakkımız haram olsun.bil ki ellerimiz yakanda olacak. bütün dünyada müslümanlar ezilir küüffar tek millet olmuşken sen bir ikbal için islam millet düşmanları hainlerle iş tutuyor ümmeti islama ihanet etmiyor musun?
 • Ahmet Faruk ÇarıkcıoğluAhmet Faruk Çarıkcıoğlu3 ay önce
  Temel Karamollaoğlu sen pkk ile, chp ile, fetö ile ittifak yaptın; sen h..indende ötesin.
 • MemetMemet3 ay önce
  Karamaloğlu söylediklerin,arkadaşın kim diye bakarak bu millet ferasetiyle bakıyor.Sizin ve gülgüllerin,korugillerin, hakkında hükmünü verdi.İtiraf ettiğiniz gibi alnımızda yazıyor.Aynaya bak.İngiliz damat.
 • Ahmef atarAhmef atar3 ay önce
  Farklı bir lider tskip etmeye değer
 • Alkan Alkan 3 ay önce
  Boynuzlu ingiliz bozmasi terest terörist destekcilere tam gaz verirken hainlerle ittifak kurarken terörist selöyü hapishanede tutmaya hakiniz yok derken bu iktidara mensuplarina ... hainlik olmuyorda akilli tahtami hainlik oluyor lan serefsiz BERABER OLDUKLARINIZLA SENIN GIBI BOYNUZLU MORUKLARLA TAM IHANET IÇINDESINIZ iblisler sizi terörist destekcileri sizi yaziklar olsun senin kalibina yobaz sanki 50 milletvekili varmis gibi abuk sabuk konusarak güya oy kazanacagini mi saniyorsun meymenetsiz porsuk surat tü sana cilbiyeti bozuk disardaki düsman ülkelerin ve içerdeki terörist destekcisi Türkiye haini kalles ipsiz bes para etmeyen bir kaliba sahipsin bunu unutma ERBAKAN HOCAMIZ SAG OLSAYDI SENIN O PISLIK SURATINA TÜKÜRÜR VEDE BIR GÜZEL FALAKAYA YATIRIRDI TASMALI ITOLU
 • memomemo3 ay önce
  lider HAİN dediyse doğrudur . bizim kompitür kayda geçer
 • MmmkkkMmmkkk3 ay önce
  Erbakan hocadan sonra bu parti bitmiştir.söylediklerinde hiçbir dayanak yok varmı bir görüşün düşüncen ülken için 1 adet hizmetin varmı yok !koca bir sıfır.büyük laflar etmeye çalıştıkça batış hızlanıyor.
 • ibrahim aydemiribrahim aydemir3 ay önce
  Temo gurbanPKK-CHp-Ip lilerle birolup onlara hertürlü katkida bulunursansende onlardansin. CHP li vekil ne diyor cocuklara niye namaz ögretiyorsunuz camilere niye gidiyorlar.... sen bu islam düsmanlari kraliceninhizmetcilerineyardim ediyorsun sonrada mümin´lerden oy istiyorsun.96 yildir kralicenin sözünden cikmayan ve kraliceye (Kralice nin emri ile)hizmet amaci ile kurulmus olan CHP ye yardim etmekten vazgec.Gerci sende ingilterede kraliceyehizmet icin yetistirildin ya ... neyse...
 • Bünyamin BünyanBünyamin Bünyan3 ay önce
  Sayın Saadet’den yoksul genel Başkanı. Size ve sizin gibi insanlara yazık’lar olsun.siz’lerde Bizans gibi Kalleş’siniz
 • iğneyi kendine, çuvaldızı başkasına,iğneyi kendine, çuvaldızı başkasına,3 ay önce
  "Bu seçimlerde müslümanların sayısı belli olacak" diyen bir lideri(nizi) de unutmamak lazım.
 • ademadem3 ay önce
  iyi parti fetönün. fetöcüler kim vatan haini değil mi.chp dış güçlerin partisi dış güçler kim ülkemizin düşmanları değil mihdp zaten vatan haini teröristlerin partisibunlarla ittifak yapan saadet kim? yorum sizin
 • AkıncıAkıncı3 ay önce
  Rahmetli Erbakan Hoca duymasın.. Zira O ""bizden olmayanlar patates dininden" demez miydi?
 • selim akayselim akay3 ay önce
  biz toplum olarak daha fazlazı sın itiraf et ajan kimin için çalışıyorsun???
 • gercekgercek3 ay önce
  Yorumlara bakiyorumda Temel bey'in nekadar HAKLI oldugunu ve söylediklerininde nekadar az oldugunu isbat ediyorsunuz.Allah sizlere AKIL versin, pek AKILLANACAGA da benzemiyorsunuz
 • aliali3 ay önce
  ne diyecek diye sorulurmu vatan hainliğiyle suçlananlar aynı söylemi bu suçlamayı yapanlara yönlendirecek.aynaya bak meselesi.
 • HasanHasan3 ay önce
  Toplum gereken cevabı verecek inşallah. Az sabır. Elindeki medya organları ile Algı yapanlar neye uğradığına şaşıracak inşallah.
 • AlperAlper3 ay önce
  Yönetimi desteklemeyen,eleştirene vatan haini dersen,o zaman sen muhaleftede iken ağır şekilde ,o dönemin yöneticilerinieleştiriyordun,demek ki sen kendi koyduğun şablona göre vatan h.ini imişsin ,derlerse ne diyeceksin?
 • mustafamustafa3 ay önce
  rahmetli erbakan bize oy vermeyen kafirdi demişti onu ne yapacağız.hadi erbakan sonra özür diledi peki siz  ne zaman çıkıp özür dileyeceksiniz P.KAKA ve CeHaPe ile fülört ettiğiniz için.
 • Hakikat Hakikat 3 ay önce
  Bu ve bunun gibilerden haber çıkmaz akit
 • mustafa yavuzmustafa yavuz3 ay önce
  Karamollaoğlu, hayali bir söz söylüyor o söz üzerinden yorum yapıyor.Ya hu sen önce kendi teşkilat mensuplarına söyle bu öğüdü!Maşaallah sizin elemanların on parmağında o kara. Aynen senin yaptığın gibi hayali sözler üzerinden yorum yapıyorlar.
 • ŞamilŞamil3 ay önce
  Ak parti ile beraber olmak zorunda değilsin fakat chp +hdpkk vb.beraber olmak normal mi temel.Allah seni çok sevdiğin yol arkadaşların chp ve hdpkk lılarla beraber haşr eylesin.Halk tv de her hafta birileri çıkıp islama,başörtülülere ve dindar insanlara hakaret ediyorlar ve gülüyorlar.Ey temel birgün çıkıp yol arkadaşlarınızın bu hakaretlerine tepki verip açıklama yaptınız mı.Tepki veremezsiniz çünkü o programı sunan kişiye ödül verdiğinizsizin yol arkadaşınız.Dindar insanlara sövenlere hoşgörülü temel ama başörtülüye parmak sallayan temel. Kalkmış bana dürüstlükten bahsediyor zavallı temel.
 • ŞamilŞamil3 ay önce
  Ak parti ile beraber olmak zorunda değilsin fakat chp +hdpkk vb.beraber olmak normal mi temel.Allah seni çok sevdiğin yol arkadaşların chp ve hdpkk lılarla beraber haşr eylesin.Halk tv de her hafta birileri çıkıp islama,başörtülülere ve dindar insanlara hakaret ediyorlar ve gülüyorlar.Ey temel birgün çıkıp yol arkadaşlarınızın bu hakaretlerine tepki verip açıklama yaptınız mı.Tepki veremezsiniz çünkü o programı sunan kişiye ödül verdiğinizsizin yol arkadaşınız.Dindar insanlara sövenlere hoşgörülü temel ama başörtülüye parmak sallayan temel. Kalkmış bana dürüstlükten bahsediyor zavallı temel.
 • MerkezMerkez3 ay önce
  Ya Allah aşkına bi düşün artık milletin yakasından...
 • RecepRecep3 ay önce
  .....
 • AdemAdem3 ay önce
  Karamollaoğlu doğruyu söylüyor. 2002 den önce bu ülke başka millete mi aitti? Burada olumsuz yorum yapanları aklı selime davet ediyorum. Sizinle aynı partiye oy vermeyen hain ise çevrenizdeki arkadaş, akraba, komşu ya da herkesin tanıyıp bildiği, bu millete katkıları tartışılmayacak insanlar sırf farklı düşünüyor diye hain mi oluyor? Ne kolay iftira, yaftalama yapılıyor. Bu dil ve söylem iletişime, uzlaşıya, birlik ve beraberliğe değil, kutuplaşmaya, nefrete, kavgaya yol açmaz mı? Seçim kazanmak için değer mi?
 • İmamİmam3 ay önce
  Bu ulkenin ana muhalefeti sizsiniz. Sayıce fazla ama içi boş partiden ana muhalefet olmaz. Doğru yoldasınız. Sizin görüştüklriniz Osloda görüşülenlerden daha kötü değildir.
 • İhsanİhsan3 ay önce
  Buradan temel başkana rezil bir şekilde konuşanlar dönün aynaya bakın fetocuda apocuda abd cide israilci de hepsi sizsiniz edepsizlik diz boyu olmuş akit okurlarında
 • Halit Halit 3 ay önce
  Hiç oranı buyanı kıvırma ...nin ta kendisisin karamolla ...nsin
 • aliali3 ay önce
  benim gibi düşünmeyen herkes vatan hainidir
 • BurakBurak3 ay önce
  Bence bu konuda haklı..
 • hayat hayat 3 ay önce
  söz konusu milligörüş olunca, söz konusu temel karamollaoğlu olunca kinlerini , nefretlerini ve hırçınlıklarını gösteren yorumcular.Aynaya bakında AKP'ninsizden aldığı hidayeti, dirayeti, basireti ve feraseti göründe halinize üzülün, ağlayın.... hatice hanım haçlılarla gezen akp, siyonistlerler beraber hareket eden akp, pkk ile çözüm sürecini yürütüp onlarca insanın katline sebep olan akp, fetö ile beraber hareket edip ülkenin altını üstüne getiren akp, bilmi, ilmi, teknolojiyi, tarımı, sanayiyi, üretimi, hayvancılığı v.s bitiren akp... siz bunları görmezden gelip temel karamollaoğlunu suçlayın...siz doğru ile yanlışı ayıramıyorsunuz. siz kötü ile iyiyi ayıramıyrosunuz. siz hak ile batılı ayıramıyrosunuz.. akp sevgisi sizi kör etmiş... akp sevgisi sizi helak etmiş farkında değilsiniz.. rahmetli erbakan hocamızın değimiyle "akp kuran siyonizmdir" tabi siz onuda anlamadınız.. anlasaydınız akp değil saadet partisini desteklerdiniz..
 • KaplanKaplan3 ay önce
  Bu zavallılar yıllarca bir tarafta hak bir tarafta batıl var diyorlardı şimdi din düşmanları ile ittifak yapıp hak olduklarını karşı tarafında batıl ayrımcı olduğunu iddia ediyorlar 28 şubatta zulmeden zalimlere bir dava bile açamadılar şimdi hükümete akıl vermeye çalışıyorlar siz o olmayan aklınızı kendinize saklayın hainler.
 • Hakan TemurHakan Temur3 ay önce
  Şu adamın siluetini ve ismini bile duymak benim morelimi bizuyor 80 yaşında olmasina rağmen Erbakan'ın milli görüşünü pespaye hale getiren CHP nin payandasi yapan halinin birinden başkası değil.Allah belasını versin hain CHP payandasi omurgasız .
 • Beşir Beşir 3 ay önce
  Peki siz neler söylüyorsunuz. Sizden başka müslüman, dindar,dürüst, akıllı, vatansever,........yok size göre.
 • ServetServet3 ay önce
  Sen kendini toplum mu sanıyorsun hainler den topluma fayda gelmez akit lütfen bu hainin haberini yapıp okullarımızı kusturmeyin yeter
 • HaticeHatice3 ay önce
  Sen bu ulkenin 250 kisisini oldurten bu ulkenin insanini askerini sehit edenlerle daima kafirlere ulkemizi sikayet eden ve bu ulkeye hainlik yapanlarla berabersen ulkemizin etrafini haclilar sarmis bir firsatini yakalasa ilk once guney dogudan istanbuldan karadeniz ve akdenizden girip ulkemizi ele gecirmeye calismak isteyen kafirler ve bu kafirlerin destekledigi iyi parti hdp chp ve fto ile isbirligi yapiyorsan hainsin sen gidip halk tarafindan secilen cb nibizim icin baskandir o bu ulkenin baskanina yeter artik sen cekil hukumeti bize birak diyeceksinsen kimsin ki bu lafi soyluyorsun yuzde 52 oyla secilen baskana bu lafi soyleyecek cesareti kimden aliyorsun birde arkadasi olan eski cumhurbaskanini kiskirtiyorsun ustelikte o kisi secimle cumhurbaskani secilmemisti suresi bitti ve gitti evet sen vatan hainisin sen fitnecisin ingilizlerin kuyruguna takilmissin birde saygin erbakan hocaya en buyuk ihaneti yaptin hic agzindan icten gelerek bu zor gununde sayin bahceli gibi bu hukumeti desteklemedin o yuzden hainsin
 • Milli GörüşMilli Görüş3 ay önce
  Sayın KARAMOLLAOĞLU'nun pek çok eylem ve söylemini beğenmeyerek tenkit eden ve cumhurbaşkanlığın da kendisine oy vermeyen bir seçmen olarak bu seferki eleştirisine katılıyorum...Cumhur ittifakıda ,CHP-İYİ Parti ittifakı da kendisini nasıl isimlendiriyorsa öğle anılmalı,kullanılmalı.Sayın Cumhurbaşkanına oy veren bir seçmen olarak isteğim yerel seçimlerin ,genel seçime dönüştürülmeden karşılıklı hoşgörü ,nezaket ve sağduyu ile geçmesine en büyük katkı sağlamak.Ana muhalefet liderine düşen de Sayın Cumhurbaşkanı vw makamına gereken saygıyı göstermesi ve meşruiyet gibi boş tartışmalardan uzak durmasıdır.Fetö,pkk ,dhkpc ,Daiş gibi maşa örgütlerine karşı ortak tavır göstermeleri.Dış politika ve milli meseleler de ortak tavır belirlemeleri.Son zamanlar daki nezaket içeren eylem ve söylemlersiyasette artarak devam etmeli...
 • abdiabdi3 ay önce
  sayin Karamollaoğlu.Tenkit tenkit iktidarı eleştir eleştir.bir yere varilmiyo sende tut bu vatanin bir ucundan sende destek ver her konuda.İktidarin eksikleri varsa yardımcı ol.Muhâlefette olmak illa eleştirmekmi.Ülke zor durumda bu vatan için bir çivi çakandan Allah râzı olsun
 • ZekiZeki3 ay önce
  Allah islah eylesin bu zavallı görünüp, kuzu postu bürünmüş çakalı....
 • YağmurYağmur3 ay önce
  Ne desinler.Vatansevermi desinler.vatan hainleri ile yanyana gelmedinmi.daha ne olacaktı.
 • nurinuri3 ay önce
  kimin ne dediğinden çok dediğinde ne kadar haklılık payı var ona bakarız millet olarak, kim olursa olsun değişmez bu.
 • hayat hayat 3 ay önce
  NECMETTİN ERBAKAN.. "Saadet Partisi Son İmtihanı Kazananların Partisidir."Necmi, siz daha Msp ile Bedir savaşını yaşadınız. Daha önünüzde Uhud savaşı var. Ganimet için sizden ayrılanlar olacak.Okçular tepesini terkedecekler, birçoğunuz ayanamayacak.Ama sadakat gösterenler kazanacak!Mehmet Zaid KOTKU Hazretleri... ANLAYANLARA BU SÖZLER ÇOK MANA İFADE EDER... ANLAMAYANLARA AKP YETERDE ARTAR BİLE...
 • S KURTS KURT3 ay önce
  Demirtaş a özgürlük istiyorsun Sivas mazlumlarına sesin çıkmıyor sende oradaydın şeref ALLAH IN Yanında aranır din düşmanlarının yanında aranmaz
 • CevatCevat3 ay önce
  Seni adam yerine koyupta burda konuşturma yazıklar olsun..Pkk ve chp işbirlikçisi
 • Doğru sözDoğru söz3 ay önce
  Adam doğru söylüyor demokrasinin kuralı çokluktur oy vermeyen partinin sonuna pkk eklemesi yapılarak bu iş olmaz eğer söz konusu partilerin terör örgütleri ile ilişkili olduğu düşünülürse hükümet de üzerini düşeni yapmalıdır çamur atıp izi bırakmak yakışık almaz
 • Kocasolak Kocasolak 3 ay önce
  Sen ve dinezorlar CHP ile ittifak kurduğunuzda BİTTİNİZ. Sen hangi ahlaktan söz ediyorsun?
 • abdulcabbarabdulcabbar3 ay önce
  Sen liderlerin diyeceğine değil de Ahirette Allahın diyeceğine bak...Herkesin mutlaka bir tarafı var ya orası ya şurası..İnsanların önüne bir tas üzüm koysan sana tehlerini bırakır da kendisi güzellerini yer...Ama iş Allahın ve dinin hukukuna gelince anlamazdan gelir...Vah onlara ki ......ne vahhhhhh...
 • KÖKSAL AYGÜNKÖKSAL AYGÜN3 ay önce
  sana ne denmesini istiyorsun sen kendinin ne olduğunu bilmiyor musun safın neredeyse oradasın kimin ne dediği önemli değil yola çıktıkların kiö

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Nisan 2019