Husilerden tehdit dolu açıklama: Her an yeniden vurabiliriz!

Suudi Arabistan'ın petrol devi Aramco'nun tesislerine düzenlenen saldırı üstlenen İran destekli Husiler tarafından bugün yapılan açıklamada, "Suudi Arabistan petrol tesisi Aramco'da bulunan şirketleri ve yabancıları uyarıyoruz. Her an yeniden vurabiliriz" denildi.

16 Eylül 2019 Pazartesi 11:08
Husilerden tehdit dolu açıklama: Her an yeniden vurabiliriz!

Suudi Arabistan'ın petrol devi Aramco'nun tesislerini vuran İran destekli Husiler, yaptıkları son dakika açıklamasıyla herkesi tedirgin ettiler. Husiler tarafından yapılan açıklamada, "Suudi Arabistan petrol tesisi Aramco'da bulunan şirketleri ve yabancıları uyarıyoruz. Her an yeniden vurabiliriz" denildi.

Husiler: "Suudi Arabistan petrol tesisi Aramco'da bulunan şirketleri ve yabancıları uyarıyoruz. Her an yeniden vurabiliriz"

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Eylül 2019 Pazartesi 11:08

YORUM YAZ

  • selim ustaselim usta27 gün önce
    vekalet savaslari, birde bir bakmissin ülkeler savasiyor resmen....olan müslüman halka olur yine
  • hasanhasan27 gün önce
    hursiler petrol baronlarından kaç para aldı..? sonuçta bu olay petrol fiatlarını arttıracak..olan petrol bağımlısı ülkelere olacak

Günün Özeti

Günün Karikatürü

13 Ekim 2019