Tarihi zirvede yeni gelişme: Erdoğan, Ruhani ve Putin...

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin dış politika danışmanı Ali Ekber Velayeti Astana barış sürecinin garantör ülkelerinin liderlerinin Tahran'da görüşeceklerini açıkladı.

12 Temmuz 2018 Perşembe 14:15
Tarihi zirvede yeni gelişme: Erdoğan, Ruhani ve Putin...

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin dış politika danışmanı Ali Ekber Velayeti, Astana barış sürecinin garantör ülkelerinin liderleri olan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İran lideri Ruhani'nin Suriye konulu bir sonraki zirvesinin yakında Tahran'da gerçekleşeceğini söyledi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Temmuz 2018 Perşembe 14:15

YORUM YAZ

  • Oğuzsoylu Oğuzsoylu 8 ay önce
    Değerli Hocamız Muhterem Şevki Yılmaz Bey,Yakın zamandaAkit Tv de açıklamıştı, Rahmetli Hasan Karakaya Ağabey'de bundan yıllar önce açıklamıştı, Ayna köşesinde, Merkez Bankası ortaklarından kurtulmadığı müddetçe ne Döviz nede Faizi düşüremezsiniz %51Devlete %49 Diğerleri diye tabir edilen Siyonist ve Uşaklarına ait olan bir Merkez bankası düşünülebilir mi. REİS LÜTFEN ÖNCE MERKEZE BIR EL ATINIZ.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Mart 2019