Korucu Özel Harekat (KÖH) Afrin'de

Terör örgütlerine karşı yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda kahraman Mehmetçik'imizin yanı sıra JÖH ve PÖH birlikleri de operasyona katılmıştı. Son olarak Korucu Özel Harekat da (KÖH) Afrin'e gitti.

14 Mart 2018 Çarşamba 13:46
Korucu Özel Harekat (KÖH) Afrin'de

Türk Silahlı Kuvvetleri ve ÖSO birliklerince başarılı bir şekilde devam eden Zeytin Dalı Harekatı kapsamında bölgeye yeni bir birlik daha ulaştı.

Tamamı Kürt kökenli vatandaşlarımızdan oluşan Korucu Özel Harekat (KOH) üyelerinin Şırnak’tan Afrin’e geçişini sosyal medya hesabından paylaşan güvenlik uzmanı Abdullah Ağar, “Mikro milliyetçilik ve etnik bölücülük yapan PKK, YDSS ve ardıllarının yine kimyası bozulacak” notunu paylaştı.

Haber Tarihi: 14 Mart 2018 Çarşamba 13:46

YORUM YAZ

 • cCcTUĞRUL cCccCcTUĞRUL cCc9 ay önce
  Allah’ına kurban ne güzel bir şey bu. Kürtler kardeşlerimiz ve yüzyıllardır vatan millet ve Devletimizin yanında yer alıyorlar. Hep birlikte el ele daha güçlü ve mutlu bir geleceğe. Allah birliğimizi bozmasın.
 • remrem9 ay önce
  editör bey HER BİJİ KÜRTÇEDE ÇOK YAŞA DEMEKNEDEN SANSÜRLEDİNİZİYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE HER BİJİ TÜRKİYE
 • remrem9 ay önce
  İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE ..
 • Ayyıldız Ayyıldız 9 ay önce
  Allah beni Türk yaratmış bunu değiştirme imkanım yok.Bir kısım kardeşlerimi Kürt yaratmış, onlarında onu değiştirme imkanı yok.Ama birbirimize Allah için sarılıp kardeş olma, birlik olma, birbirimizi tamamlama imkânımız var elhamdülillah.Türk'ün ve Kürdün en birinci önceliği dinidir. Be yine bu güzel insanlar gördüler ki, cami yakan, kiranızı bomba tuzağında kullanan, hakkını savunduğunu iddia attığı halka en büyük zulmü yapan bu alçakların kendileriyle bir ilgisi yok.
 • AliAli9 ay önce
  Allah Kürt ve Türk kardeşliğini daim etsin hainlere fırsat vermesin...

Günün Karikatürü

15 Aralık 2018