Adalet sarayına gönderilen pakette şüpheli toz! Çalışanlar hastanelik oldu

Tuzla'da bir kargo dağıtım merkezinde, Anadolu Adalet Sarayı'na gönderilmek üzere yola çıkan bir paket içerisindeki toz yere saçıldı. Kargo merkezinde, toza temas eden iki çalışan hastaneye kaldırılırken, polis tedbir amaçlı iş yerini boşalttı.

17 Eylül 2019 Salı 10:11
Adalet sarayına gönderilen pakette şüpheli toz! Çalışanlar hastanelik oldu

Tuzla'da bulunan bir kargo dağıtım merkezindeki paketten çıkan toz nedeniyle iki çalışan hastaneye sevk edildi.

Orta Mahalle Öztaş Sokağı'nda bulunan kargo dağıtım merkezine Tekirdağ'dan Anadolu Adalet Sarayına gönderildiği öğrenilen bir çuvalın içerisinde çıkan şüpheli toz yere saçıldı.

Çalışanlarca olay yerine polis ve sağlık ekipleri çağrılırken, güvenlik güçlerince dağıtım merkezi boşaltılarak önlem alındı.

Toza temas ettiği öğrenilen 2 çalışan ise tedbiren hastaneye kaldırılırken, şüpheli tozun ne olduğunun öğrenilmesi için olay yerine uzman ekip çağrıldı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Eylül 2019 Salı 10:11

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Ekim 2019