NATO Genel Sekreteri Stoltenberg Türkiye'ye geliyor

Dışişleri Bakanlığı, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'in 11 Ekim 2019 tarihinde Türkiye'ye yapacağı ziyaret hakkında açıklama yaptı.

10 Ekim 2019 Perşembe 10:44
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg Türkiye'ye geliyor

Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg NATO gündeminde yer alan muhtelif konular hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla 11 Ekim 2019 tarihinde ülkemizi ziyaret edecektir. NATO Genel Sekreterinin İstanbul’da, Sayın Bakanımızla ikili bir görüşme gerçekleştirmesi ve Sayın Cumhurbaşkanımızca kabul edilmesi öngörülmektedir."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Ekim 2019 Perşembe 10:44

YORUM YAZ

  • Mesut SarpMesut Sarp10 gün önce
    Bu ziyaretin Türkiye tarafınca iptal edilmesi gerekirdi. Ziktir edin böyle müttefikleri bunlar anca böyle amerikanin kıcı filan tutusunca ortaya cikanlar. Herif gine gelince bizimkiler boy boy poz verip dostlarımıza anlattık diyecekler. Staretejik Müttefiklerse her fırsatta kazık elinde haşırt vaziyyetlerde göreve devam...
  • jkljkl10 gün önce
    stoltenberg buda bir siyonist evanjelist köpektir stoltenberg alçağı tüm güçsüzislam ülkelerine karşı abd ile ortak işgal ettier bizim hala bu alçakların içinde yüzsüzce bulunmamızın anlamı nedir abi ya niye diğer nükleer güçler sayesinde abd natodan kurtulmuyoruz
  • zavallılarzavallılar10 gün önce
    NATO Ne işe yarasınız siz? diye sormak lazım. Ama bu adamın da suçu yok. Sadece orada müdürlük yapıyor, maaşını alıyor.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Ekim 2019