Sözen’den ‘Halkla Buluşma Gezileri’

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Halkla Buluşma Gezileri”nde 75 mahalleye ulaştı.

14 Şubat 2019 Perşembe 14:35
Sözen’den ‘Halkla Buluşma Gezileri’

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Halkla Buluşma Gezileri”nde 75 mahalleye ulaştı.


Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, “Halkla Buluşma Gezileri” kapsamında Beydiğin, Kızıldağ ve Çardak Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Şükrü Sözen’e eşi Hatice Sözen, CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, seçim komitesi üyeleri eşlik etti.“Bu işler yetenek, beceri ve özveri işidir”


Manavgat Belediyesinin dev bir havzaya hizmet verdiğini dile getiren Sözen, “Kaldı ki ikinci bir şey Manavgat Belediyesi sıradan bir belediye değil. 2 bin 200 çalışanı var. Yüzlerce aracı var makine parkında sabah hareket eden. Bütün mahallelere hizmet götürüyor. Sadece çalışan işçi maaşları 6 trilyon. Ve aylık ödediği yatırımlara yönelik 25 trilyon lira. Herkes bu çarkı döndürebilir mi? Herkes bu kayığı yüzdürebilir mi? Dev bir kent var. Türkiye’nin en büyük turizm potansiyeli olan bir yer. Bu işler yetenek işidir. Bu işler beceri, özveri işidir. Bu işler kendini eğitme işidir. Eğer bu işleri düşünüyorsan kendini yetiştireceksin. Eğer bu işleri düşünüyorsan kendini yetiştireceksin” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Şubat 2019 Perşembe 14:35

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    13 Ekim 2019