Süleyman Soylu'dan BAE'li ajanlara ilişkin açıklama: Devam ediyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul'da ajanlık yapan BAE'li iki istihbaratçının gözaltına alınmasıyla ilgili olarak, "Yargıda devam ediyor." dedi.

19 Nisan 2019 Cuma 17:45
Süleyman Soylu'dan BAE'li ajanlara ilişkin açıklama: Devam ediyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) için çalıştığı iddia edilen iki şüphelinin gözaltına alınmasıyla ilgili, "Yargıda devam ediyor." dedi.

Atatürk Kültür Merkezi'ndeki Trabzon Günleri etkinliğine katılan Bakan Soylu, girişte gazetecilerin BAE için çalıştığı iddia edilen iki şüphelinin gözaltına alınmasıyla ilgili sorusuna, "Yargıda devam ediyor." karşılığını verdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Nisan 2019 Cuma 17:45

YORUM YAZ

  • CanCan1 ay önce
    Bu kadar aciz bi devlet mi olduk arap ajanları bile memleketimizde cirit atiyor yeri geliyor adam parçalayıp yok ediyor ve biz seyirci kalıp hesap bile soramiyoruz

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mayıs 2019