Bakan Soylu'dan 'Adil Öksüz' açıklaması: Almanya'da

İçişleri Bakanı Soylu yaptığı açıklamada, "Adil Öksüz'ün Almanya'da olduğuna dair kuvvetli bir şüphe söz konusudur." dedi.

13 Haziran 2018 Çarşamba 23:43
Bakan Soylu'dan 'Adil Öksüz' açıklaması: Almanya'da

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adil Öksüz'ün Almanya'da olduğuna dair şüphelerle ilgili olarak, "Almanya'da 15 Temmuz'a olumsuz bir yaklaşım vardı. PKK için de aynı şekilde olumsuz bir yaklaşımları var. Ara ara müdahale ederler ama bunların sonuca yönelik çaba oluşturması esas itibariyle mümkün gözükmemektedir. Daha önce de istihbari değerlendirme yapılmaktadır. Bölgede olduğuna dair kuvvetli şüpheler söz konusu, tespit edilirse istemek hakkımız. Almanya buradaysa gerekli işlemi yaparız diye güvence veriyor." dedi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Haziran 2018 Çarşamba 23:43

YORUM YAZ

  • Hadi GülHadi Gül9 ay önce
    Vevlevki almanyada diyelimHaydi Alda görelim Millete gaz vermeyi bırakın.Dolar kac lira dolar ...
  • Ne eksik ne fazla; gazlaaNe eksik ne fazla; gazlaa9 ay önce
    Atlet don tüymüştü, aynı şekilde atlet don isteriz!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Mart 2019