• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sömürgeci İngiltere'den bu beklenirdi! İngiliz bakandan Filistin için skandal sözler

Yeniakit Publisher
2023-10-11 08:17:00 -
Sömürgeci İngiltere'den bu beklenirdi! İngiliz bakandan Filistin için skandal sözler

İsrail katliamlarına göz yumarak insanlık suçu işleyen İngiltere İçişleri Bakanı Suella Braverman, normalde meşru olan Filistin bayrağı sallamanın ya da Filistin'e özgürlük sloganları atmanın, "terör eylemlerini övmek amacıyla" yapıldığında yasal olmayabileceğini belirtti.

İngiltere medyasında yer alan habere göre İçişleri Bakanı Suella Braverman, emniyet müdürlerine yazdığı mektupta, kamu düzenine aykırı eylem ve sloganlara örnek göstererek polisin Hamas destekçisi ya da Yahudi vatandaşlara tehdit olabilecek eylemlere karşı yasanın verdiği tüm yetkiyi kullanmaları gerektiğini söyledi.

"Filistin bayrağı sallamak yasal olmayabilir"

Braverman, işgalci İsrail karşıtı eylemlerde kullanılan sembollerin bağlamına da dikkat edilmesi gerektiğini belirterek, "Bazı durumlarda meşru olan davranışlar, mesela Filistin bayrağı sallamak, terör eylemlerini yüceltme amacı taşıdığında yasal olmayabilir." değerlendirmesini yaptı.

Bakan Braverman, agresif şekilde Filistin marşları söyleyip sembolleri sallamak ya da Yahudilerin yoğunlukla yaşadığı mahallede konvoy yapmanın da bu kapsama girebileceğini kaydetti.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

HİZİPSAVAR

o zaman israil bayrağı da sallamak suç işgalci katil tecavüzcü çoluk çocuk soykırım yapan terör devleti ve yardakcılarınında bayrakları sallanmayacak. cvarmı sizde o yürek açık ve net hemdaşlarınızı koruyorsunuz gücünüz var ama ebedi olan Allah c.c. dır. siizn güçleriniz geçici ve bir gün hesap sizin içinde gelecek. asla acımak yok helal etmek yok. bundan sonra israil terörüne çanak tutanlar için yerle bir olsa da üzülmek yokk acımak yok. adamlar toprakalrını savunuyor siz şerefsizler onlara teröörist muamalesi yapıyorsunuz.

işin acıklı tarafı hilafeti ve Osmanlıyı yıkan SİNSİ İNGİLİZ HİNDİSTANII SÖMÜRGE YAPTI VE İŞTE BÖYLE MANKURT/MUTANT/KUKLA HİNTLİLERİ YETİŞTİRİP KUDUZ OLARAK MAZLUM FİLİSTYİNLİLERE SALDIRTIYOR!!!!! Gandinin kemikleri sızlıyor

..............
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23