Çin'den skandal görüntüler! Müslüman kadınların iffetine de dokunmaya başladılar

Ülkede yaşayanları akıl almaz bir şekilde fişleyen ve her anlamda takip ederek yaşayan bir distopya örneği olma yolunda giden Çin sonunda Müslüman kadınların iffetine de el uzatmaya başladı.

14 Temmuz 2018 Cumartesi 08:44
Çin'den skandal görüntüler! Müslüman kadınların iffetine de dokunmaya başladılar

İngiltere merkezli Documenting Oppression Against Muslims’in (DOAM) sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülere göre, Çin polisi Doğu Türkistanlı kadınların eteklerini kesiyor.

Uluslararası kuruluşların, ve süper güç devletlerin görmezden geldiği zulümler bölgede yaşayan Müslümanlar’ı bunaltmış durumda. Ortaya çıkan görüntüler sosyal medya kullanıcıları arasında çok tepki aldı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Temmuz 2018 Cumartesi 08:44

YORUM YAZ

 • CERKONASCERKONAS8 ay önce
  CHP BASKASINA CALISIYOR TÜRKIYEYE DEGIL BIZDEN AYLIKLARINI ALIYOR BU NAMERTLER PKK VE FETOYA CALISIYORLAR CHP DENILEN TERÖRISTLER.
 • Abdül Kadir KayaAbdül Kadir Kaya8 ay önce
  Ey Allahım, bu Çin, Amerika ve Rusya'yı öyle bir savaşa sokki birbirlerine kurşun sıkar gibi nükleer silahlar ve kimyasal silahlar fırlatsınlar. Ortalığı kan gölüne çevir. Bu gevurlara kan kustur ... yaralarını asırlarca saramasınlar. Nuh kavmi gibi tarihe gömülsünler. Bunların zulmettiği din kardeşlerimize sabır ve güç ver. Onları kurtar.
 • Özgür Özgür 8 ay önce
  Bu putperest kafirler, ideolojileri ile dinsiz, dinlerinin güya her varlığa saygı anlayışına rağmen saygısız, insancıl görünmesine rağmen canavarlar. Kafirlerin ebedi cehennemde yanması hakikatini tezahür ettirdiler
 • Özgür Özgür 8 ay önce
  Bu putperest kafirler, ideolojileri ile dinsiz, dinlerinin güya her varlığa saygı anlayışına rağmen saygısız, insancıl görünmesine rağmen canavar
 • KomünistKomünist8 ay önce
  Çinde müslümüna yapılan zulmü chpye bağladınız, bugün orada onu yapanlar yarın gelir Türkiye de yapar siz chp de yapmıştı der onlara ses çıkaramazsınız, sonra gelip özgürüz dersiniz, siz kendi kendinizi chpnin icraatlarına tutsak etmişsiniz, görmek istemiyorsunuz
 • ahmet ulusoyahmet ulusoy8 ay önce
  Sayin dilipak, bir yandan erdogan Cinle anlasiyor, öbür yandan zulmü görmezden geliyorlar. türkiyede Cin konsolosluguna etek giydirsin. cin zulmunu görmezden gelen bir hükümet trump kadar olamadi, adam en azindan cin mallerina vergi koydu. ben sizin kadar akilli degilim ama ne zaman sahsiyetli bir dis politika izlenecek bekliyoruz. Adnan oktarin yanlis yaptigini herkez kabul ediyorda, hükümetin yaptigini kimse gormek istemiyor. aralarinda ne fark var anlamadimki.
 • YAŞARYAŞAR8 ay önce
  MALESEF BUNA BENZER OLAYLAR ÜLKEMİZDEDE TEK PARTİ DÖNEMİNDE OLMUŞ NİNEM (BABAANNEM) ANLATIRDI HEM AĞLAR HEM ANLATIRDI KADINLARIN GİYDİĞİ ÜÇETEK FİSTAN TARZI GİYSİLERİ ÇARŞAFLARI MAKASLA KESERLERMİŞ HİÇ UNUTMAM E ONDAN SONRA CHP NEDEN KAZANAMIYOR CHP BU ÜLKEDE BİR DAHA SEÇİM FALAN KAZANAMAZ BAŞINA KİM GEÇERSE GEÇSİN FARKETMEZ BU MİLLET O GÜNLERİ UNUTMADI UNUTMAYACAK ALLAHIN İZNİYLE
 • ihsanihsan8 ay önce
  dış işleri çini uyarsın iit başaknı olarak
 • TÜRKOĞLUTÜRKOĞLU8 ay önce
  NEREDE BİZİM ÇAĞDAŞ,DEMOKRAT,HÜMANİST,İNSAN HAKLARINA SAYGILI,ANTİ FAŞİST,ULUSALCI,ATATÜRKÇÜ PARTİ,STK,MESLEK ODALARI...BUNLAR MÜSLÜMAN,TÜRK ÖLDÜRÜLÜNCE ,KATLEDİLİNCE HİÇ SESLERİ ÇIKMAZLAR.ONLARIN TEMEL ANLAYIŞINDA İSLAM VE TÜRK DÜŞMANLIĞI VAR.
 • YavuzYavuz8 ay önce
  Kamalizim çine sıçradı. Daha düne kadar buna benzer görüntüleri görüyorduk ülkemizde. Çok şükür şimdi kızlarımız inancına göre giyenebiliyorlar. Allah topunun belasını versin, yerlisinide, yabancısınında.
 • Çin en asagligidirÇin en asagligidir8 ay önce
  Batili kafirleri ne kadar alcak biliyoruz. Bin yildir surekli Batililarla savastik. Çini biz pek tanimayiz ama Çin alçaklarin en alçagidir. Batilari mumla aratir
 • AHMETAHMET8 ay önce
  Bu Çinliler 1923 lerden kalma galiba.
 • maraşlımaraşlı8 ay önce
  Boşuna dememişler kork Allah tan kormayandan. Bu yecüc ve mecüc kavmi dünyanın başına bela olacak ilerde , yerden bitmeler

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019