• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

“Sizin Orda Ne İşiniz Var!?”

Gazetemiz okurlarından Mesut Yücetürk, "Sizin Orda Ne İşiniz Var!?" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

Yeniakit Publisher
2020-03-05 15:25:00 -
“Sizin Orda Ne İşiniz Var!?”

Tayyip Erdoğan’ın, Putin’e sorduğu soru?

Bırakalım şu parti marti işlerini. Bırakalım şu Tayyip düşmalığını, hizibçiliği. Söz konusu vatansa her şey teferruat değil midir? Akl-ı selim olanlar, zerre kadar millet ve vatan sevgisi olanlar bunu söyler.

Aklını, dilini ve bedenini kiraya vermiş vatan hainleri ise her türlü tezviratı, her türlü şerefsizliği, her türlü alçaklığı yapar ve o kıt, sığ beyniyle; “Bizim orda ne işimiz var?” derler. Alçak ülkelerin değirmenine su taşırlar aklı sıra.

İnanın bu alçaklar Türk milleti yerlerde sürünse, vatan tarumar olsa, ülke krize girse yüzlerce değil binlerce vatan evladımız şehit olsa zil takıp oynarlar. Hedef ne biliyor musunuz? İktidar gitsin. Bak işte ülkeyi ne hale getirdiler. Orda olması gereken biziz. Biz onlardan çok daha iyi ülkeyi yönetiriz... derler eblehler, korkaklar, acizler, liyakatsizler.

Bu millet, sizin kibri tavan yapmış ABD başkanının karşısında nasıl iki büklüm durduğunuzu, nasıl kuyruğunuzu apış arasına aldığınızı çok iyi bilir. Sizler iki kelam etmekten aciz, özgüvensiz muhterislersiniz. Sizler ülkesini dışarı şikayet edecek kadar kişiliksiz, kalitesiz, zihinlerinin ırzına geçilmiş aşağılıklarsınız.

Ha sahi sizler küresel bir gücün karşısında; “Sizin orda ne işiniz var?” diyebilir miydiniz?

Sizler; “DÜNYA BEŞTEN BÜYÜKTÜR!” diyecek yüreğe, arkasında duracak kadar bileğe sahip misiniz?

Hayır. Çünkü sizlerin korkak tavuklardan farkınız yok.

Sizlerin dırdır yapan mahalle karılarından farkınız yok. Bu ülke için heykellerden başka yaptığınız bir şey var mı? Var mı bu ülke için kayda değer bir projeniz? Sizlerin yaptığı tek şey laf üretmek. Doğrusu bunda da bayağı mahirsiniz.

Yaptığınız tek şey ülke menfaatine olacak her şeyde İSTEMEZUK sözünü anırmak. Yahu Allah aşkına ülkenin zor günlerinde dahi yanlarında olun. Olamıyorsanız. Bari susun.

Fitne çıkarıp, fasıklık yapmayın. Gerçekle alakası olmayan şeyler paylaşmayın.

Sizden dua da istemiyoruz

Bu ülkeye gölge etmeyin başka ihsan istemiyoruz sizden.

Bu millet darbe olursa sizler gibi evlerde oturup tv karşısında kahve içmez. Markete koşup makarna, ATM’ye koşup para almaz. Bu millet hele ki savaş olursa başı ile değil gövdesi ile koşar.

Malını mülkünü yakar da koşar. Evladı iyalini bırakır da koşar. Ve gözü de geride kalmaz. Elbette Kara Fatmalarımız da, Nene hatunlarımız da, Şerife bacılarımız da koşar. Bıyığı terlememiş 15’lik yağız delikanlılarımız da. Analarımız Memedim eksik olsa da olur. Yeter ki vatan kurtulsun der. Bu sebeple bu vatanın asıl sahibi bizleriz. Sizler değilsiniz. Sizler vatansız yapabilir, ABD’ye, Almanya’ya vb ülkelere kaçabilirsiniz.

Ama bizler VATANSIZ yapamayız. Çünkü vatan bizim için NAMUS hükmündedir. Vatanımız elden giderse namusumuz, dinimiz, bayrağımız PAYİMAL olur.

Fazla söze hacet var mı?

Tüm vatan sevdalılarına...

Selâm ve dua ile...

 


Yeni Akit Gazetesi
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

hercai

Tebrikler,duygularinizi ve Turk milletinin duygularini cok iyi yorumlamissiniz.
 • Yanıtla

Şahika

DUYGU VE DÜŞÜNCELERMZE TERCÜMAN OLMUŞSUNUZ...ELİNİZE SAĞLIK.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23