Sinop Anadolu Lisesi kep attı

Sinop Anadolu Lisesinden 2018-2019 eğitim-öğretim yılında mezun olan yaklaşık 125 öğrenci, okulun bahçesinde düzenlenen törende, mezun olmanın sevincini yaşadı.

24 Mayıs 2019 Cuma 16:18
Sinop Anadolu Lisesi kep attı

Sinop Anadolu Lisesinden 2018-2019 eğitim-öğretim yılında mezun olan yaklaşık 125 öğrenci, okulun bahçesinde düzenlenen törende, mezun olmanın sevincini yaşadı.


Sinop Anadolu Lisesinde düzenlenen mezuniyet töreninde Okul Müdürü Mustafa Can, öğrencilere okul hayatı boyunca destek olan velilerine teşekkür ederek yaptığı konuşmada, “4 yıl önce kendi ellerinizle bu yuvaya teslim ettiğiniz öğrencilerinizi bugün bizden geri alıyorsunuz. Sevgili gençler, artık sıra sizde. Öncelikle ne tarafa yelken açmak istediğinizi bilin. Siz yelkeninizi kararlı açmazsanız rüzgâr size yardım edemez. Hayalleriniz hep zirvede olsun. Sizlere Anadolu Lisesi yönetimi ve öğretmenleri olarak sonsuz güveniyoruz. Hayalleriniz umutlarınıza yol olsun, yolunuz açık olsun” dedi.


Mezuniyet töreninde 2018-2019 eğitim-öğretim yılında dereceye giren öğrencilerin ödülleri okul müdürü Mustafa Can, müdür yardımcıları ve öğretmenleri tarafından takdim edildi.


Mezuniyet töreni, okul birincisinin ‘mezuniyet kütüğüne’ adının yazılı olduğu kartı çakması ve mezun olan öğrencilerin kep atmasıyla son buldu.


Lise bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Mayıs 2019 Cuma 16:18

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    27 Haziran 2019