İstanbul Silivri TOKİ kura sonuçları isim listesi 2018

TOKİ tarafından İstanbul'un Silivri ilçesinde dar ve orta gelirli vatandaşlar için satışa sunulan bin 356 konutun kurası bugün yapıldı. TOKİ kura sonuçları, TOKİ Silivri kura, TOKİ Silivri kura sonuçları, TOKİ kura sonuçları isim listesi 2018 soruları merak ediliyor. O merak TOKİ tarafından gerçekleştirilen2+1 3+1 çekiliş sonuçlarıyla giderildi.

14 Temmuz 2018 Cumartesi 12:33
İstanbul Silivri TOKİ kura sonuçları isim listesi 2018

TOKİ tarafından İstanbul Silivri’de dar ve orta gelirli vatandaşlar için satışa sunulan bin 356 konutun kurası bugün yapıldı. TOKİ kura sonuçları, TOKİ Silivri kura, TOKİ Silivri kura sonuçları, TOKİ kura sonuçları isim listesi 2018 soruları merak ediliyor. Silivri TOKİ konutlarından ev sahibi olan vatandaşların tam listesi TOKİ'nin internet sitesi üzerinden öğrenilebilecek.

Başbakanlık Toplu Konutlar İdaresi (TOKİ) İstanbul Silivri'de mahalle konseptli konutlarını satışa sunmaya hazırlanıyor. Dar ve orta gelirliler için inşaa 1356 yeni konutların kurası, 11-12 Temmuz'da saat 11.00’da Küçükçekmece Belediyesi Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşti. Silivri TOKİ'den ev sahibi olmaya hak kazanan vatandaşların kura sonuçlarını TOKİ'nin internet sitesi üzerinden de öğrenebilecek. İşte TOKİ Silivri kura sonuçları, TOKİ kura sonucu, TOKİ Silivri konut,TOKİ engelli kura çekim sonuç listesi.

TOKİ SİLİVRİ 2+1 KONUTLARI İÇİN HAK SAHİPLERİ ŞÖYLE OLDU

 

 

 

 

 

DİĞER İSİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

TOKİ SİLİVRİ 3+1 KONUTLARI İÇİN HAK SAHİPLERİ ŞÖYLE OLDU

DİĞER İSİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

TOKİ SİLİVRİ KONUTLARININ ÖZELLİKLERİ

İstanbul Silivri konut projesi kapsamında, B1, A, B, SA1 tipi 2 oda 1 salon nitelikli brüt 76,05 ve 98,36 metrekare büyüklüğe sahip 934 adet TOKİ Silivri konutu satışa sunuluyor. Orta gelir grubu için 3artı 1 özelliğinde 106,01 ve 129,19 metrekare büyüklüğe sahip 422 adet konut bulunmakta. TOKİ Silivri Konutları için kura çekilişi sonucunda konut sayısı kadar asil hak sahibi ve 500 adet yedek hak sahibi belirlenecek. TOKİ Silivri Konutlarında kura sonucu konut satın alma hakkı kazananlar, sözleşme imzalama aşamasında kendi aralarında konut değişikliği yapabilecekler. Çekiliş sonrası konut sahibi olamayan vatandaşlara başvuru bedellerinin 18 Temmuz tarihinden itibaren iade edilecek.

TOKİ SİLİVRİ KONUTLARINA YOĞUN İLGİ

Vatandaşların gösterdiği yoğun ilgiden memnun olduklarını söyleyen TOKİ Başkanı Ergün Turan, "Bizim konut ürettiğimiz alt ve orta gelir grubu vatandaşlarımızdan yoğun bir talep geliyor. Sosyal konut ürettiğimiz için vatandaşlarımız kira öder gibi hatta daha düşük bir bedelle konut sahibi olabiliyor. Türkiye'nin her yerinde 5-10 katı taleple karşılaşıyoruz. Bir yerde 300 konut yapıyorsak 3 bin talep geliyor" ifadelerini kullandı.

TOKİ 837 KONUT YAPTI

1984 yılında kurulan TOKİ’nin 2002’ye kadar 19 yılda toplam 43 bin 145 konut üretebildiğine dikkat çeken TOKİ Başkanı Ergün Turan, "2002 yılında başlayan güçlü hükümet ve siyasi istikrarın katkısı ile T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı insanımızın en temel gereksinimi olan barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla 2002 yılından bugüne kadar 837 bin konut inşa etmiş durumdadır" dedi.

TOKİ'NİN İSTANBUL'DAKİ BAZI PROJELERİ

 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Temmuz 2018 Cumartesi 12:33

YORUM YAZ

  • Haydar kesici Haydar kesici 8 ay önce
    Allahaskina toki mensublara emekliyim magdurum kaya sehire yazildik cikmadi silivridede yazilcaktik memlelekete gelmistim rahatsizdim burdan olmaz dediler cicuklarim istanbulda islemleri yapacakti olumsuz dediler .madem boyle bir hizmet yapiyosun Allahinizi seviyosaniz hakkiyla yapin hsni emeklilere kontejan ayengrilcakti .sehit,

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mart 2019