Show TV'de FETÖ'nün 'dinlerarası diyalog' propagandası!

Skandal yayınlarıyla gündemden düşmeyen Show TV’de yeni bir rezalete daha imza atıldı. "Yeni Gelin" adlı dizide nikah şahidini olarak imam, papaz ve haham gösterilerek FETÖ’nün "dinlerarası diyalog" projesinin propagandası yapıldı.

14 Mart 2018 Çarşamba 14:52
Show TV'de FETÖ'nün 'dinlerarası diyalog' propagandası!

 YENİAKİT.COM.TR -  Tepki çeken yayınlarıyla RTÜK’ten devamlı ceza yiyen ve toplumun her kesiminden yoğun şikayet alan Show TV’de bu sefer de FETÖ’nün propagandası yapıldı.

"Yeni Gelin" adlı dizide nikah şahidi olarak imam, papaz ve haham gösterildi. Söz konusu dizinin bir sahnesinde imam, papaz ve haham kıyafetleri giymiş 3 kişinin önünde duran 1 kadın ve 1 erkek nikah kıyıyorlar.

FETÖ’nün "İslam’ın son din olduğu" gerçeğini yıkmak için yıllar önce başlattığı "dinlerarası diyalog" projesinin mini bir devamı olan bu sahne toplumun her kesiminden büyük tepki aldı, RTÜK’e yüzlerce şikayet gitti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyanet İşleri Başkanlığı’nı meydanı FETÖ gibi yapılara bıraktığı için uyarmasının hemen ardından böyle bir skandalın yaşanması izleyiciyi isyan ettirdi. Vatandaşlar Diyanet ve RTÜK gibi yetkili mercilerin televizyon ekranlarındaki bu tarz skandallara karşı harekete geçmesini istiyor.

BU İLK DEĞİL

Sicili kabarık Show TV’nin bu ilk marifeti değil. Kanal daha önce de yaptığı PKK güzellemeleriyle bilinen Mahsun Kırmızıgül'ün eşkiyaları haksızlığa uğradığı için dağa çıkmış kişiler olarak gösterdiği ve devleti suçlayarak PKK propagandası yaptığı "Mucize" adlı filmini yayınlamıştı. Kanalın ‘Çukur’ adlı dizisinde de küfürler adeta havada uçuşmuştu.

yeniakit.com.tr

Show TV muhabirine at saldırdı

Show TV ekranlarında 'yılbaşı' soytarılığı! Teşvik ettiler...

Afrin harekatı sürerken Show TV’de PKK propagandası yapıldı!

Akit gündeme getirdi, Çukur dizisine ceza geliyor!

Polise hakaret: Show TV iyice 'Çukur'laştı!

Çukur dizisi hizaya geldi! Ahlâksızlığı bu sefer yapamadılar

Show TV'nin kullandığı yanlış fotoğraf o ülkeyi karıştırdı!

Haber Tarihi: 14 Mart 2018 Çarşamba 14:52

YORUM YAZ

 • malmısınız?malmısınız?3 gün önce
  Yaaa şu dizi tadı olmayan, hergün kötü haberlerin duyulduğu hayatta, iki dakika gülün diye var! Hemen işi ya siyasete bağlarsınız ya dine... Çünkü batıyo eğlenceli vakit geçirmek bize demi hayatı zulüm etcez kendimize öyle keyif alıyoruz çünkü değil mi??? Birilerini karayalım, yollarını kapayalım... bütün amacınız bu mu yani???? Eğer öyleyse hatırlatıyım ordakiler oyuncu dizide komedi dizisi... Hani vurulan adamların dirimesi dizilerde olur ya işte öyle basit düşünün!!! her boku ya siyasete yada dine mağluyosunuz siz ve sizin gibilerden bıktık oturun kıçınızın üzerine komedi dizisini seyredi. aq ❤YENİ GELİN❤
 • abdullahabdullah4 gün önce
  Bu diziyi seyretmek zaten ayrı bir yokluktur sanırım. Rezalet diyaloglar, rezalet bir konu, rezalet bir çekim ve altında sinsi bir plan. Rtük bunları gerçekten takip ediyor mu ? İlla şikayet lazım mı ? Yani bir savcı katili görse şikayet mi bekleyecek illa ki ?
 • ali erdemali erdem5 gün önce
  çocuklar duymasın dizisindede fetö propagandası yapılmıştı. ne oldu her taraf fetöcülere teslim
 • Sivaslı Sivaslı 5 gün önce
  Show TV’ye de ne kadar yakışmış bü sahne. Tam Show TV’lik bir manzara.
 • Atıf TuncelAtıf Tuncel5 gün önce
  Rtük ne iş yapıyor bunları görmüyorlar mı?
 • mevlütmevlüt5 gün önce
  bu kanalı münafık gavur feto ve şeytan avanesi almış...."Allah katında hak din islâmdır"....nerede kaldı gavur münafıkf fetullah ve şeytan avanesi....
 • hasohaso5 gün önce
  ...bunlar sınırdaki düşmandantehlikeli bunlar
 • ali koçali koç5 gün önce
  BU NE CESARET YAHU***
 • mehmet önenmehmet önen5 gün önce
  adamlar gözümüzü oyuyor biz hala uyuyoruz kapatin kapatin kapatin böyle hain kanallari
 • hayrihayri5 gün önce
  kardesim niye fetö deniliyorki bunlara??? fetö pkk pyd deas cart curt dhkp-c nedir bu ya... anaaaam... milletin kafasi karisti artik!!! siyonistler denilmesi cokmu zor! gördügünüz gibi adlari degisebilir ilerleme tarzlari farkli olabilir, ama hedefleri hepsinin aynisi... showmus kanaldmis samanyoluymus... siyonist masalari iste!!!
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018