Show TV'de FETÖ'nün 'dinlerarası diyalog' propagandası!

Skandal yayınlarıyla gündemden düşmeyen Show TV’de yeni bir rezalete daha imza atıldı. "Yeni Gelin" adlı dizide nikah şahidini olarak imam, papaz ve haham gösterilerek FETÖ’nün "dinlerarası diyalog" projesinin propagandası yapıldı.

14 Mart 2018 Çarşamba 14:52
Show TV'de FETÖ'nün 'dinlerarası diyalog' propagandası!

 YENİAKİT.COM.TR -  Tepki çeken yayınlarıyla RTÜK’ten devamlı ceza yiyen ve toplumun her kesiminden yoğun şikayet alan Show TV’de bu sefer de FETÖ’nün propagandası yapıldı.

"Yeni Gelin" adlı dizide nikah şahidi olarak imam, papaz ve haham gösterildi. Söz konusu dizinin bir sahnesinde imam, papaz ve haham kıyafetleri giymiş 3 kişinin önünde duran 1 kadın ve 1 erkek nikah kıyıyorlar.

FETÖ’nün "İslam’ın son din olduğu" gerçeğini yıkmak için yıllar önce başlattığı "dinlerarası diyalog" projesinin mini bir devamı olan bu sahne toplumun her kesiminden büyük tepki aldı, RTÜK’e yüzlerce şikayet gitti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyanet İşleri Başkanlığı’nı meydanı FETÖ gibi yapılara bıraktığı için uyarmasının hemen ardından böyle bir skandalın yaşanması izleyiciyi isyan ettirdi. Vatandaşlar Diyanet ve RTÜK gibi yetkili mercilerin televizyon ekranlarındaki bu tarz skandallara karşı harekete geçmesini istiyor.

BU İLK DEĞİL

Sicili kabarık Show TV’nin bu ilk marifeti değil. Kanal daha önce de yaptığı PKK güzellemeleriyle bilinen Mahsun Kırmızıgül'ün eşkiyaları haksızlığa uğradığı için dağa çıkmış kişiler olarak gösterdiği ve devleti suçlayarak PKK propagandası yaptığı "Mucize" adlı filmini yayınlamıştı. Kanalın ‘Çukur’ adlı dizisinde de küfürler adeta havada uçuşmuştu.

yeniakit.com.tr

Show TV muhabirine at saldırdı

Show TV ekranlarında 'yılbaşı' soytarılığı! Teşvik ettiler...

Afrin harekatı sürerken Show TV’de PKK propagandası yapıldı!

Akit gündeme getirdi, Çukur dizisine ceza geliyor!

Polise hakaret: Show TV iyice 'Çukur'laştı!

O dizi hizaya geldi! Ahlâksızlığı bu sefer yapamadılar

Show TV'nin kullandığı yanlış fotoğraf o ülkeyi karıştırdı!

Haber Tarihi: 14 Mart 2018 Çarşamba 14:52

YORUM YAZ

 • malmısınız?malmısınız?9 ay önce
  Yaaa şu dizi tadı olmayan, hergün kötü haberlerin duyulduğu hayatta, iki dakika gülün diye var! Hemen işi ya siyasete bağlarsınız ya dine... Çünkü batıyo eğlenceli vakit geçirmek bize demi hayatı zulüm etcez kendimize öyle keyif alıyoruz çünkü değil mi??? Birilerini karayalım, yollarını kapayalım... bütün amacınız bu mu yani???? Eğer öyleyse hatırlatıyım ordakiler oyuncu dizide komedi dizisi... Hani vurulan adamların dirimesi dizilerde olur ya işte öyle basit düşünün!!! her boku ya siyasete yada dine mağluyosunuz siz ve sizin gibilerden bıktık oturun kıçınızın üzerine komedi dizisini seyredi. aq ❤YENİ GELİN❤
 • abdullahabdullah9 ay önce
  Bu diziyi seyretmek zaten ayrı bir yokluktur sanırım. Rezalet diyaloglar, rezalet bir konu, rezalet bir çekim ve altında sinsi bir plan. Rtük bunları gerçekten takip ediyor mu ? İlla şikayet lazım mı ? Yani bir savcı katili görse şikayet mi bekleyecek illa ki ?
 • ali erdemali erdem9 ay önce
  çocuklar duymasın dizisindede fetö propagandası yapılmıştı. ne oldu her taraf fetöcülere teslim
 • Sivaslı Sivaslı 9 ay önce
  Show TV’ye de ne kadar yakışmış bü sahne. Tam Show TV’lik bir manzara.
 • Atıf TuncelAtıf Tuncel9 ay önce
  Rtük ne iş yapıyor bunları görmüyorlar mı?
 • mevlütmevlüt9 ay önce
  bu kanalı münafık gavur feto ve şeytan avanesi almış...."Allah katında hak din islâmdır"....nerede kaldı gavur münafıkf fetullah ve şeytan avanesi....
 • hasohaso9 ay önce
  ...bunlar sınırdaki düşmandantehlikeli bunlar
 • ali koçali koç9 ay önce
  BU NE CESARET YAHU***
 • mehmet önenmehmet önen9 ay önce
  adamlar gözümüzü oyuyor biz hala uyuyoruz kapatin kapatin kapatin böyle hain kanallari
 • hayrihayri9 ay önce
  kardesim niye fetö deniliyorki bunlara??? fetö pkk pyd deas cart curt dhkp-c nedir bu ya... anaaaam... milletin kafasi karisti artik!!! siyonistler denilmesi cokmu zor! gördügünüz gibi adlari degisebilir ilerleme tarzlari farkli olabilir, ama hedefleri hepsinin aynisi... showmus kanaldmis samanyoluymus... siyonist masalari iste!!!
 • kemalkemal9 ay önce
  Leş gibi fetö kokuyor savcılar göreve
 • abdoabdo9 ay önce
  kapatın bu show tv yi   ....   hiç izlemem bile
 • FatihFatih9 ay önce
  Tv Kapadın gitsin
 • muratmurat9 ay önce
  show un mayasını biliyoruz.haber Türk de aynı gruba bağlı.ensest şerefsizlerin haberini gündemde tutmak için hergün aynı pislikleri haber yapıyor.
 • Burhanettin Aka Burhanettin Aka 9 ay önce
  Bunları izleyenlere de yazıklar olsun...
 • Murad Murad 9 ay önce
  Mahsun’un Mucize filmi gayet güzel yapıcı bir film ....Mahsunun tek hatası attığı bir twette yalnızca devleti suçlaması oldu pkk ya laf etmemesi olmuştur ancak son filmi hariç diğer filimleri gayet yapıcı ve gerçekçidir
 • İsfendiyarHalil EralpİsfendiyarHalil Eralp9 ay önce
  Not: 50 seneden fazladır Yahudilik Hristiyanlık ve İslam hakkında okuyorum ve yazıyorum. Üç kitabım İngilterede basıldı. Ne dediğimi biliyorum. Evvela Show TV bir Mason / Yahudi ajanıdır ; sembolü göz bebeği Tevrat kökenlidir ; Tevrat der ki : İTanrı Yahve İsraili gözünün bebeği gibi gözetler . . .Durum : Tevratta Allah yoktur; Yahve Kabaalist bir büyücüdür yer yüzünde yaşar gağda diğer ilahlarla / Tanrılarla evi var . . . Meloh, Aştarte, Kenoş , Baalberith . . . vcs ile. İsa insandır, babası bir Essene hahamdır . İslam ile diğer dinler hiç bir zaman uyuşamaz anlaşamaz. Yahudi bunu ister çünkü tüm dinlerin kökünde Tevrat yatar ve anlaşırlarsa tüm dinler Yahudi olacaklar vs . . . yani SHOW önemli bir oyuoynuyor . . .daha fazla bilgi vere bilirim . . . sorana . . .
 • MustafaMustafa9 ay önce
  Tmsf star ve showu vererek en büyük yanlışı yaptı, devlet kendine muhalif kuma getirdi resmen.
 • Burhanettin Aka Burhanettin Aka 9 ay önce
  Allah bunları kahretsin. Dinsiz imansızlar.Bu islam dininden ne istiyorlar.Zalimler
 • kahramankahraman9 ay önce
  bu hainler bu şekilde yayın yaparak toplumun ahlakını bozuyorlar
 • Osman19Osman199 ay önce
  (Editorden: Mesajınız alınmıştır)

Günün Karikatürü

12 Aralık 2018