• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Serbest bırakılmıştı... Millete ana-avrat küfreden Kemalist Mehmet Avcı, yeniden gözaltına alındı!

Sosyal medyadan yayınladığı videolarda AK Partililere küfürler saçan Kemalist iş adamı Mehmet Avcı, tekrar gözaltına alındı.

2019-11-16 22:16:00 -

Sosyal medyadan yayınladığı videoda AK Partililere ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaretler eden iş adamı Mehmet Avcı, tekrar gözaltına alındı.

Emniyet'te ve savcılıkta bağlantıları olduğu iddia edilen Avcı, gözaltının ardından ifade verip 8 dakikada serbest bırakılmasıyla övünerek "İstediğiniz kadar uğraşın, siz beni tutuklatamazsınız. Ben sizden önce işi bitiriyorum" şeklinde şoke eden ifadelerde bulunmuştu.

Kocaeli Başsavcılığından yapılan açıklamada,"Cumhuriyet Başsavlığımız tarafından 15/11/2019 tarihinde facebook sosyal medya hesabından yayınladığı video nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan şüpheli Mehmet Avcı' nın eyleminin TCK 216/2 maddesi kapsamında kaldığı değerlendirilmekle birlikte şüpheli ifadesinin ardından tutuklama talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edilmiş olup, atılı suç açısından ceza miktarı itibariyle tutuklama yasağı olduğundan haftada 7 gün imza ve yurt dışı yasağı adli kontrol tedbiri uygulanmasına karar verilmiştir. Şüphelinin salıverildikten sonra benzer mahiyette bir bütün halinde TCK 216/1 Halkı Kin ve Düşmanlığa Alenen Tahrik Suçunu oluşturur mahiyette yeni videolar yayınlaması ve eylemine devam etmesi nedeniyle Cumhuriyet Başsavcılığımızca 16/11/2019 tarihi itibariyle gözaltına alınmasına karar verilmiş ve şüpheli gözaltına alınmıştır." ifadelerine yer verildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Serdar

Ülkemizin başına gelen hertürlü Musubeti,belayı araştırın arkasından Atatürk maskesi arkasına saklanmış olan Kemalistler çıkar.Bunlara göre akşam yemeğinde şarap içilmeli,göğüsleri ve vücudu gösteren dekolte elbise giyinmeli,haca gidilmemeli,kuran kursları kapatılmalı,ALLAH dememeli tanrı denmeli,bayramdan bayrama namaz yeter.
 • Yanıtla

fgt

herkes bu Adama küfür etse hoşuna gider mi empati yapsın
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23