Mustafa Şentop'tan İYİ Partili vekile cevap

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu'nun "şahsına yönelik FETÖ ithamına" Genel Kurul'da kürsüden cevap verdi.

16 Mayıs 2019 Perşembe 06:37
Mustafa Şentop'tan İYİ Partili vekile cevap

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu'nun, "şahsına yönelik FETÖ ithamına" verdiği yanıtta, "Böyle bir iddiayı, ithamı bütünüyle reddediyorum. Şunu gayet rahatlıkla söyleyebilirim, gerek siyasette, gerek milletvekilliklerimde FETÖ ile itham edilebilecekler arasında en sonda yer alacak bir arkadaşınızım. Bunu bütün hayatım boyunca da ifade edebilirim." dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Mayıs 2019 Perşembe 06:37

YORUM YAZ

 • EkoEko6 gün önce
  Mustafa Şentop sanki muhalefet partisi üyesi, hep alttan alıp kendini savunmaya geçiyor.... Yazık... Oysa iyi partinin genel başkanı bir FETÖ projesi... 15 temmuzdan önce başbakan olacağım diyen kim... yurtta sulh cihanda sulh diyen kim....Fetöye güzellemer yapan kim... Bunları seni suçlayan o zata söylesene... ne zaman iktidar olacaksınız... Artık erkek olun...
 • Ahmet gozukucukAhmet gozukucuk6 gün önce
  Yavuz hırsız ev sahibini bastırıyor iyi parti fetonun ağa babası ama akp bin kibar ve pisirik olmasından dolayı her zaman alt ta kalıyor söylesene kardeşim Mustafa srntop yurtta sulh cular onbeş temmuz da bunlar neredeymis
 • AlperenAlperen6 gün önce
  İpin yöneticisi darbden önce yurttta sulh diye yırtınıyordu. Başkanına sorsun kimin fetöye hizmet ettiğini.Meralyn bilmezse biz mi bileceğiz
 • SelimSelim6 gün önce
  İYİ partili bir vekil mi Şentop u Fetöcü diye şuçlamış :) İyi parti önce komple kendine baksın genel başkanına baksın. Hani şu Yurtta sulh olayı. Siz onu iyi bilirsiniz.
 • ......6 gün önce
  İXİ Parti öncelikle kendisinin FETÖ bağlantısını konuşsun, ortaya koysun. Ondan sonra kişilerin bağlantılarını sündürmeye yeltensin. Kendilerinin paçalarından lob lob FETÖ akarken böyle basit çıkışlardan meded ummak er kişi işi değildir. 17-25 Aralık tan önce kim FETÖ'cü değildi? Eskiden meded ummayın. Şimdiye bakın, bugüne bakın. Şeyiniz yerse tabi. Sizin hayatınız algıdan ibaret. Tek silahınız algı.
 • cccccc6 gün önce
  Ersin sana cevaba bile gerek yok.. kayboll... Son olarak fetönün don lastiği kötü parti fetöden bahsedecek son partidir. Chp, Kötü parti Sp hdp pkk ve fetöünün don lastiği batının yalakalarıdır.
 • ErsinErsin6 gün önce
  Görünen köy kilavuz istemez, istedigin kadar red et.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Mayıs 2019