CHP'li Abdüllatif Şener'den skandal dolar yorumu! Halk cevabını verdi

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener kur artışına ilişkin sosyal medya hesabından skandal bir paylaşımda bulundu. Kendi partililerinin bile takmadığı Şener'in saçma sözleri büyük tepki çekti.

10 Ağustos 2018 Cuma 10:57
CHP'li Abdüllatif Şener'den skandal dolar yorumu! Halk cevabını verdi

En ufak bir olayda kriz tellallığı yapan CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener yaşanan kur artışına ilişkin sosyal medya hesabından yine yorumlarda bulundu.

Kur artışıyla ilgili hükümeti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı suçlayıcı ifadeler kullanan Şener yine her zamanki gibi Erdoğan'a saldırınca ağzının payını aldı. Şener'e Twitter'dan bazı kullanıcılar tepki gösterdi. Bir kullanıcı ''Abdullatif Bey siz önce kendi başınızdaki diktatöre bakın lütfen minnet de duyun'' diyerek tepki gösterdi.

İŞTE ŞENER'İN O PAYLAŞIMI:

Demokratik bir iktidar, ekonomik kriz istemez. Çünkü kriz, iktidarının da sonu demektir. Peki! Ya bir diktatör? “İyi bir kriz çıksın, piyasa çöksün, kimsede para kalmasın, siyasi güç paranın da tek sahibi olsun” demez değil mi? Zinhar, diyemez! Ama zinhar, düşünmez sanmayın!"

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Ağustos 2018 Cuma 10:57

YORUM YAZ

 • tuzcutuzcu7 ay önce
  Böyle yorum mu olur yahu....Para bitti....Borç çok....Yeni borç veren de yok....Böyle de de herkes anlasın....Merkel şüpheli ama, verebilir gibi duruyor de....Mesela...Vermezse kime verir bilemiyoruz yani....En büyük havalimanı bizde bize vermesi lazım de....Yorum böyle yapılır....
 • AlperAlper7 ay önce
  Faiz haram deyip yeşil holdinglerle,Milli görüş tabanının cebini boşaltanlar vardı bir ara,şimdi de faize karşıyız diyenlerin,Çinli tefecilerin eline düştüğü iddia ediliyor,alınan kredileri de yandaşlar yurt dışına mı kacırdılar?bunlar yalanmı?Borçlar gene fakir fukaranın sırtına mı yüklenecek?hani müslümanlıkdan dem vuruluyordu?bu mu?
 • ENGİN CANENGİN CAN7 ay önce
  EKONOMİ BATTI.EKONOMİ POLİTİKASI ARAPLARIN SICAK PARASINA KALDI.IMF DEN BORÇ İSTEMİYORUZ DERLER.AMA DİNSİZ ÇİNDEN KREDİ ALIRLAR.HA IMF HA ÇİN.NE FARKEDER.MİLLET BUNLARI GÖRUYORR
 • AliAli7 ay önce
  Bir zamanlar sammi dostudunuz
 • MuratMurat7 ay önce
  Bu ruh hastasını ciddiye alacak değiliz.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019