• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Seçim yaklaştı Can Ataklı yine sahneye çıktı! Milleti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı kışkırttı

Yeniakit Publisher
2024-02-27 23:36:00 - 2024-02-27 23:45:14

DEM ile CHP'nin Esenyurt adayı Ahmet Özer'in bölücülük ifadelerini desteklediği sözlerle henüz gündemden düşmeyen CHP yandaşı Can Ataklı bu kez de halkı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı kışkırtmaya çalıştı. Seçimler öncesi yalan ve iftira ile milletten muhalefete oy isteyen Ataklı, "Göreceksiniz İstanbul'u kazanırsa Tayyip Erdoğan 1 Nisan'dan itibaren Türkiye'de kabus başlar." dedi.

Şehit ailesine küfür suçuyla daha önce mahkeme önünde hesap veren, PKK'nın siyasi uzantısı DEM ile CHP'nin Esenyurt adayı Ahmet Özer'in 'Kürtlerin devlet kurma hakkı vardır' sözlerinin 'bölücü' olmadığını savunan Can Ataklı, her seçim öncesi yaptığı gibi 31 Mart yerel seçimler öncesi de yalan ve iftira ile halka korku pompalamaya başladı.

Can Ataklı seçim öncesi yine sahnede!

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden önce, özgürlüklerin kısıtlanacağı, şeriatın geleceği iftiralarını atan CHP yandaşı Can Ataklı bu kez de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul'u kazanması durumunda Türkiye'nin kabus yaşayacağını ileri sürdü.

Ataklı, şu ifadeleri kullandı:

“Göreceksiniz İstanbul'u kazanırsa Tayyip Erdoğan, 1 Nisan'dan itibaren Türkiye'de kabus başlar; kaybederse kabus yerine kaos olur ama her şey yerli yerine oturur.”

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ADNAN

Bu adama halkı kışkırtmak tan işlem yapacak yetkili yokmu

HII

TERÖRİST BUNAK VE SAPIK CAN ATAKLI SATILMIṢ TASMALI  KÌMÌN NE ALÇAK VE TERÖRİSLERE K.PEKLÌK YAPANLARI BU MÌLLET BÌLÌYOR SÌYONÍST SENÌN GAZETENÌDE SENÌDE ANLARSIN NE DEMEK ÌSTEDÌĜÌMÌ BUNU BURADA YAZMIYORUM 
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23