• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sayın Devlet Bahçeli beye ithaf olunur!

Gazetemiz okurlarından Servet Bayram, "Sayın Devlet Bahçeli beye ithaf olunur!" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

2019-04-25 12:31:00 -
Sayın Devlet Bahçeli beye ithaf olunur!

Servet Bayram/Almanya

Sayın Genel Başkan: 2018  yılı itibari ile AK Parti’ye vermiş olduğunuz destek ve ittifakın ne denli değerli olduğunu  ancak inançlı milliyetçiler taktir edebilir. Adınız gibi milliyetçi ve devletçi olduğunuzu Türkiye’ye gösterdiğiniz gibi, tüm hıristiyan alemine de göstermiş oldunuz. Bundan ötürü şahsım adına en büyük teşekküre layık olduğunuzu ifade etmek isterim.

Şahsım bir AK Partili olarak düşüncem şudur bu iki milli birlik omuz omuza verdikten sonra, ne Fetö, ne PKK zalimi, ne de CHP sahtekarlığı Milli irademizin meş’alesini söndüremezler.  Ne yazık ki  aramızda milliyetçi görüntüsünü  verip de 17.04.2019  günü görevlerini aşan İl yüksek seçim kurulu üyelerinin İmamoğlu’na mazbatayı vermeleri bizleri üzdüğü gibi, Saraçhane’de Belediye binasının önünde CHP’lilere hitap ettiği sıra, alkışlanan  İmamoğlu’na, milliyetçiliğin sembolü olan Bozkurt işaretini gösteren bir gafil de vardı. Beni ve benim gibi birçok milliyetçi kardeşlerimi üzmüştür.

Ben bu olayı Almanya’da televizyon görüntülerinden takip ettim. İmamoğlu’na CHP’lilerin tezahüratı arasında birileri milliyetçiyim diyen bir kişinin tezahür etmesi bana kalırsa hepimizin kanına dokunmuştur. Bu nedenle üzgün olduğumu ifade etmek isterim.İmamoğlu’nun ilk sevinç ve konuşması Türkiye saati ile saat 16.30 sularında olmuştu. Tam o sırada ikiyüzlü olan şahıs, milliyetçilik sembolü olan Bozkurt işaretini İmamoğlu’na doğru kaldırarak gösterdi. Demek oluyor ki bazı ülkücüler tavsiyelerinize ihanet etmiştir. Sayın genel başkan: Allah’a yemin ederim ki hayatım boyunca kimseye iftira etmiş değilim. Velev ki düşmanım da olsa.

Bunun için şahsınıza ve partiniz millet vekillerine güveniyorum. Bu kişiyi açığa çıkarıp, şayet partinize üye ise ihraç etmenizdir. Demek ki İstanbul ve Ankara’da Cumhur İttifakının kaybı, bu tip partisine, liderine ihanet eden insanların oyları ile olmuştur.

Bu olayı takip edeceğinize güvenim tamdır. Saygılarımla arz ederim.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23