Şarlatan Adnan Oktar'ın yakalanma anı ortaya çıktı

Piyasada Adnan Hoca diye tanınan Adnan Oktar'ın polis kovalamacası sonucu yakalanma anı ortaya çıktı.

12 Temmuz 2018 Perşembe 17:02

Adnan Oktar ve grubuna yönelik dün sabah operasyon yapıldı. Oktar, Kandilli'deki evine geldiğinde kapıdaki polisleri gördü. Adnan Oktar, kaçarak Sarıyer'e doğru ilerledi. Oktar'ın peşine takılan polis ekipleri, Maslak'ta operasyon yaptı. Adnan Oktar'ın aracının önü polisler tarafından kesildi. Araçtan indirilen Oktar ve yanındaki kadın gözaltına alındı. Kelepçelenen Adnan Oktar ve yanındaki kadın polis aracına bindirildi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Temmuz 2018 Perşembe 17:02

YORUM YAZ

  • otturunotturun8 ay önce
    yok raporu varmis, yok sizofreniymis hepsi hikaye.. bulbul gibi otturun iblisi gun yuzu gormesin bir daha
  • Huseyn CiftciHuseyn Ciftci8 ay önce
    dikkat ederseniz, emniyet bu şahsı uygun bir şekilde gözaltına alamıyor. adam kaçmaya kalksa, veya içerden iki tane sıksa, felaketle neticelenir. polislerin daha iyi eğitim görmesi lazım. zaten ellerinden kaçırmışlar adamı. trafik sıkışınca bedavadan yakalayabilmişler. adamların silahlı olduğunu biliyorsunuz, otomatik piyade tüfekleri çıktı evden. silahlı adamlar böyle mi ele geçiriliyor? her işimiz sallapati.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Mart 2019