SANKO emeklileri iftar yemeğinde buluştu

SANKO Holding şirketlerinden emekli olanlar aileleriyle birlikte geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

23 Mayıs 2019 Perşembe 11:21
SANKO emeklileri iftar yemeğinde buluştu

SANKO Holding şirketlerinden emekli olanlar aileleriyle birlikte geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.


SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Konukoğlu’nun ev sahipliğinde Şato Restoran’da düzenlenen iftar yemeğine TEKSİF Gaziantep Şube Başkanı Nuri Bay, Süper Film Genel Müdürü Gültekin Savaşkan, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Fahri Özer, Denetim ve Bütçe Müdürü Mustafa Kılcı, Planlama Müdürü Fazlı Kızıkoğlu, Sanko Tekstil İplik İşletmeleri Müdürü İbrahim Konukoğlu, İSG Teknik Eğitim Müdürü Ömer Faruk Küçük, Planlama Yöneticisi Özkan Özbaş, İşletme Müdürü Bahadır Sahan, Ar-Ge Müdürü Mehmet Özfırat ve Sanko Holding Personel Direktörü Gündüz Taşkın da katıldı.


Emekli olanları hiçbir zaman SANKO ailesi dışında düşünmediklerini belirten Onursal Başkan Abdulkadir Konukoğlu, “Çok değerli SANKO ailesi hoş geldiniz. Kadir Gecenizi ve Bayramınızı kazasız belasız geçirmenizi temenni ediyorum. Hakkım varsa haklarımı helal ediyorum. Sizler de helal edin” dedi.


İftar yemeğinin sonunda gerçekleştirilen çekilişle talihli emekliler 5 tam ve 5 yarım altın kazandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Mayıs 2019 Perşembe 11:21

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    16 Haziran 2019