• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Sahte İmamın Oğlu Ekrem İmamoğlu

Gazetemiz okurlarından Kadir Melik Taşçı, "Sahte İmamın Oğlu Ekrem İmamoğlu" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

Yeniakit Publisher
2020-05-27 11:03:00 -
Sahte İmamın Oğlu Ekrem İmamoğlu

Beni herkes iyi okusun. Beni bilen bilir. Eğmem bükmem kıvırmam. Eğeni bükeni kıvıranı da hiç sevmem. Bu yazının sorumluluğu da sadece beni bağlar bunu da belirteyim. Eğer insan olarak yaratıldıysan ki öyle olduğun görünüyor! İnsanın, izzetli şerefli ve yaratılanların en üstünü olduğunu bilerek yaşaması gerekiyor. Bu Allah’ın kanunudur. Bu kanuna uymazsan senin gibi niceleri geldi geçti sen de onlar gibi gelip geçersin. Ama o cehennem çukuruna girdiğin vakit eyvah dersin ama heyhat. Ekrem İmamoğlu sana sesleniyorum.

Eşcinsel evlilikle alakalı düşüncelerini aktardığın videonu izledim. Bir proje olduğunu bildiğim için beni hiç şaşırtmadığını söyleyeyim. Oğulların bir gün baba biz eşcinseliz, erkek erkeğe ilişki yaşamak istiyoruz derse: “Problem değil oğlum sizin yaşam kalitenizi korumak benim görevim, saygıyla karşılıyorum” mu diyeceksin? “Evet” dediğini duyar gibiyim. O halde “toplumun hazır olmadığı” eşcinsel evliliğine Ekrem İmamoğlu olarak hazır olduğuna göre anlı şanlı bir düğün de yaparsın herhalde. Lut kavmi de senin gibi saygı duyuyordu.

Bize de sevdiğin saydığın eşcinsellerle birlikte haşrol demekten başka bişey düşmez.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Cingöz

SAHTE IMAMINOGLU IMAMOGLU DENMEZ BU BEYNAMAZ YALANCIYA BU KAFADAN SAKAT BU KARI SURATLIYA SUNU SÖYLEMEK BENCE DAHA DOGRU OLUR SAHTE PAPAZOGLUNUN SAHTE PAPAZGLU CILBIYETI BOZUK HIRSIZ HORTUMCU TAKIMI DENIR ULAN PAPAZOGLU SENI POLITIKACI YAPAN O..SEREFSIZE BEN ????????
 • Yanıtla

Yasemin

Bu adama YALANCI Ekrem. demek gerekir. Soyadını kullanmamak gerekiyor, gerçek imamların çocukları ahlaklı olur, onlarada hakaret bir de imamların oğulları İBB başkanı gibi olmasın. ALLAH'IM cümle imamların çocuklarını hayırlı yap vatanına milletine sadık faydalı yap en sevdiğin kullarının arasına kat, korktuklarımiza uğratma
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23